امیرآبادی: مشکل تعاونی های مسکن مهر باید در اولویت وزارت تعاون قرار بگیرد+صوت

Print Friendly, PDF & Email

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به مشکلات تعاونی های مسکن مهر گفت: در برخی از شهرها این مشکلات در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیر آبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۶ مهر) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم بالای تردد در محور تهران- قم افزود: وزیر راه وشهرسازی باید درخصوص جذب فاینانس قطار سریع السیر تهران- قم که مصوبه مجلس بوده و در قانون بودجه سال ۹۲ نیز لحاظ شده، پیگیری کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درخصوص جذب فاینانس قطار سریع السیر تهران- قم طرف چینی نیز اعلام موافقت کرده و نیازمند پیگیر جدی است.

وی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکل تعاونی های مسکن مهر باید در اولویت این وزارتخانه قرار بگیرد چرا که این تعاونی ها با مشکلات اساسی در حال حاضر دست و پنجه نرم می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: بحث زیرساخت های مسکن مهر یکی دیگر از بحث های مهمی است که باید در اولویت کاری وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی قرار بگیرد چرا که مشکلات اساسی را در بسیاری از شهرها به وجود آورده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری مشکل کمبود آب شرب در حوزه انتخابیه خود افزود: امید است با پیگیری وزیر نیرو هرچه سریع تر این مشکل استان قم مرتفع شود./