امیرآبادی: طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود

Print Friendly, PDF & Email

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درتذکر آیین نامه گفت:طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده قم، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۱۸ و ۱۵۹ آیین نامه داخلی مجلس گفت: به زمان پایان جلسه امروز نزدیک شده ایم اما طرح دو فوریتی که قرار به مطرح شدن بود که اینگونه نشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نمایندگان که در سال ۱۳۹۱ یک طرح دو فوریتی را که طرح ممنوعیت بکارگیری و اشتغال بازنشستگان در مشاغل اجرایی و ستادی را مطرح کردیم اما به نظر می رسد هیأت رئیسه علاقه ای به طرح این دو فوریت در مجلس ندارد زیرا ۱۹۰ نفر این را امضا کردند که باید تکلیف آن مشخص شود.

ابوترابی فرد رئیس جلسه در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تذکر وارد نیست، در طرح های یک فوریتی یا دو فوریتی براساس نوبت و پیشنهاداتی که نمایندگان دارند در دستور قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با طرح های دو فوریتی گفت: همانطور که استحضار دارید اگر تصویب شوند زمان باید وجود داشته باشد تا به آن رسیدگی شود، مستحضر هستید یکشنبه در دستور کار مجلس بررسی صلاحیت و رأی اعتماد وزیر ورزش و جوانان است لذا نمی توانیم دستور دیگری را داشته باشیم.