امیرآبادی در تذکر شفاهی:قوه قضائیه برای بررسی سریعتر پرونده های مفاسد اقتصادی تلاش کند

امیرآبادی در تذکر شفاهی:قوه قضائیه برای بررسی سریعتر پرونده های مفاسد اقتصادی تلاش کند

Print Friendly, PDF & Email

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه عملکرد قوه قضائیه درباره برخورد و رسیدگی با پرونده های مفاسد اقتصادی بسیار مطلوب بوده است، گفت: این قوه باید در جهت بررسی هر چه سریعتر پرونده های دیگر مفاسد اقتصادی تلاش کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۸ دی ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ولایتمدار قم فردا پنجشنبه بار دیگر با رهبر معظم انقلاب دیدار کرده و با آرمان های امام خمینی (ره) و رهبری تجدید میثاق می کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: ابتدا از اقدام اخیر قوه قضائیه درخصوص برخورد با مفاسد اقتصادی تقدیر می کنم و امیدوارم هر چه سریعتر به پرونده های مفاسد اقتصادی رسیدگی شود. از طرف دیگر از وزیر نیرو درخواست دارم هر چه سریع تر نسبت به آبگیری سد کوچری اقدام کند تا مردم منطقه در تابستان سال آینده با مشکل کم آبی روبرو نباشند. از طرف دیگر شاهد بودیم در تابستان جاری منطقه با مشکل کم آبی روبرو بود، از این رو امید است وزارت نیرو تا تابستان آینده پروژه مذکور را به اتمام برساند.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی درباره لزوم رسیدگی به جاده قم – سلفچگان و جابجایی راه آهن داخل شهر قم تصریح کرد: در شرایط کنونی مشکلات اساسی در تعاونی مسکن مهر میان هیات مدیره با اعضا رخ داده است که قطعاً این مسئله در آینده به یک معضل اجتماعی تبدیل می شود، از این رو وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید هر چه سریع تر به این مقوله رسیدگی کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: همچنین بانک مرکزی باید در جهت مشکلات اوراق مشارکت حرم – جمکران برنامه ریزی مناسبی کند. از طرف دیگر شاهد بودیم که حدود یکصد میلیارد تومان از ارزش افزوده شهرداری ها به نهاده کتابخانه ها اختصاص داده شده است، ولی این نهاد کتاب هایی که از سوی اقوام خودشان به چاپ رسیده را با این اعتبارات به صورت گسترده در کل کشور توزیع کرده است و این درحالی است که هم اکنون کتابخانه های نیمه کاره در کشور بسیار وجود دارد./