نماینده مردم قم: شایعه ارتباط با رژیم صهیونیستی حربه دشمنان است

نماینده مردم قم: شایعه ارتباط با رژیم صهیونیستی حربه دشمنان است

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیر آبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار شبستان با بیان این که مسئله اسرائیل مسئله ای نیست که در مذاکرات ژنو بگنجد، اظهار داشت: مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل از مواضع نظام اسلامی و جزو آرمان های انقلاب ماست.

وی بیان داشت: مبارزه با صیهونیست جزو مواردی است که برای آن انقلاب کردیم، این حربه دشمنان است که می خواهند این موضوع را جلوه دهند که در کنار مذاکرات قرار است با اسرائیل ارتباط برقرار کنیم.

امیر آبادی فراهانی تاکید کرد: مذاکرات ژونو فقط و فقط در مورد مذاکرات هسته ای ست، هیچ کدام از مسئولین نظام و تیم مذاکره کننده به مسئله ای دیگری غیر از بحث هسته ای ورود پیدا نمی کنند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: در مجلس نیز نظارت ها و مراقبت هایی در مورد مذاکرات وجود دارد و دولت و تیم مذاکره کننده هم همواره خط قرمز ها را رعایت کرده اند.

وی با اشاره به این که دشمن به دنبال سوء استفاده از این مذاکرات است، خاطرنشان کرد: این شایعاتی که در مورد ارتباط با اسرائیل وجود دارد در همین راستا مطرح می شود.

امیرآبادی فراهانی ابراز داشت: مبارزه با اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم فلسطین جزو آرمان های انقلاب است و هیچ گاه از این آرمان ها کوتاه نخواهیم آمد.

وی تصریح کرد: در زمینه هسته ای خطوط قرمزی برای تیم مذاکره کننده تعیین شده است، در زمینه استمرار فعالیت های هسته ای و غنی سازی نیازی به مذاکره نداریم، اما در زمینه درصد غنی سازی به مقداری که شاید الان نیاز کشور نباشد تیم مذاکره کننده اختیارات خود را دارد.

امیرآبادی با اشاره به حماسه آفرینی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نیز، یادآور شد: ملت انقلابی ایران با حضور عظیم و گسترده در این راهپیمایی نشان دادند که هیچ گاه از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.