دیدار نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان

دیدار نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان

Print Friendly, PDF & Email
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم به نقل روابط عمومی آموزش و پرورش قم، در این دیدار دو طرف در مورد مسائل جاری آموزش و پرورش، مباحث مربوط به رفاه فرهنگیان استان و برخی مسائل مطروحه در آموزش و پرورش به گفتگو پرداختند.
احمد امیر آبادی در این دیدار با تبریک انتصاب حمید رضا دژاکام به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان بر همکاری خود با آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: امروز قم به وجود مدیرانی با نشاط و پر انگیزه نیاز دارد و آموزش و پرورش به عنوان نهادی اثرگذار و پرجمعیت می تواند با داشتن چنین مدیرانی  زمینه رشد و ارتقاء همه جانبه را برای استان و کشور فراهم سازد.

حمید رضا دژاکام مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن تشکر از نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همدلی و همکاری مجموعه های استان می تواند در تسریع کارها و برنامه های خدمت رسانی راهگشا باشد گفت: نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی می توانند در زمینه ارتقای فعالیت های آموزشی و پرورشی نقش خطیر و ارزشمندی را از خود به جای گذارند .

وی تاکید کرد آنچه امروزه باید با جدیت پیگیری شود توجه به شان و جایگاه ارزشمند فرهنگیان عزیز است که می تواند منشا خیر و برکات فراوان در توسعه کمی و کیفی برنامه های آموزش و پرورش باشد.