امیرآبادی در دیدار با اهالی شهرک ایثار: مهمترین مشکل شهر قم شاخص های غیر واقعی است.

امیرآبادی در دیدار با اهالی شهرک ایثار: مهمترین مشکل شهر قم شاخص های غیر واقعی است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیرآبادی فراهانی دیشب (شنبه ۱۰ اسفند) در دیدار با اهالی شهرک ایثار که در مسجد قمربنی هاشم (ع) این شهرک برگزار شد با بیان اینکه، خانواده شهدا و ایثارگران چشم و چراغ این ملت هستند، گفت: ما هر چقدر که به این عزیزان خدمت کنیم باز هم کم است.

وی به موضوع قوانین مربوط به ایثارگران پرداخت و افزود: در وضع قوانین برای ایثارگران، باید به اجرایی شدن آن دقت ویژه داشت تا علاوه بر اینکه موجب بدبینی مردم نشود، خدمت رسانی عملی به ایثارگران صورت گیرد.

امیرآبادی افزود: برای اصلاح قوانین مربوط به ایثارگران، در مجلس اقداماتی در حال انجام است که یکی از مهمترین آنها احتساب رزمندگان به عنوان ایثارگر است تا این عزیزان نیز از مزایای مربوطه برخوردار گردند.

نماینده مردم قم با بیان اینکه دولت به قدری بزرگ شده است که تمام درآمدهای حاصل از نفت هزینه حقوق کارمندان می شود، تصریح کرد: همه اقداماتی که برای خدمت رسانی به ایثارگران صورت می گیرد، برای این است که فرهنگ ایثار و شهادت در این کشور ریشه دار شود.

وی افزود: اگر این گونه شد، کشور از همه آسیب ها در امان است.

عضو مجمع نمایندگان استان قم در بخش دیگری از سخنانش، مهمترین مشکل شهر قم را شاخص های غیر واقعی دانست و اظهار کرد: هر تخصیصی که به قم می دهند، فقط به اندازه مردم و جمعیت قم است، در حالی که بیش از ۲۰ میلیون زائر و مسافری که در طی سال به قم سفر می کنند در نظر گرفته نمی شوند.

امیرآبادی با اشاره به اینکه شهر قم در بسیاری از شاخص های فرهنگی رتبه های آخر را در کشور دارد، گفت: مردم باید از این موضوعات مطلع باشند و از ما مسئولان برای حل آنها مطالبه کنند.

وی افزود: شهر و استانی که مورد توجه و تأکید امام و مقام معظم رهبری و مراجع معظم تقلید است نباید چنین وضعیتی داشته باشد.

امیرآبادی ادامه داد: البته نباید کارهای انجام شده را نادیده گرفت و سیاه نمایی کرد، اما کارهای زیادی هست که باید با همیت مسئولین و مردم انجام شود.