نماینده مردم قم: نقطه قوت کمیته امداد جلب اعتماد مردم است

نماینده مردم قم: نقطه قوت کمیته امداد جلب اعتماد مردم است

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، وی با اشاره به اینکه نقطه قوت امداد در جلب اعتماد مردم بوده است تأکید کرد این اعتماد در سالهای اخیر بویژه در کمیته امداد استان قم بیش از پیش مشهود بوده است.

وی اظهار داشت: برای اینکه روند این افزایش کمکها ادامه داشته باشد باید اعتماد حاصل شده را حفظ و تقویت کنید.
امیرآبادی کمیته امداد را نهاد حکومتی صلاحیت داری برشمرد و گفت: خود بنده به کمیته امداد که با نفس قدسی حضرت امام بنیان نهاده شده اعتقاد دارم.

نماینده مردم در قم در مجلس شورای اسلامی در خصوص نگرش بسیار مثبت و مؤثر مجلس برای رفع مشکلات بیش از پیش نیازمندان در بودجه سال ۱۳۹۳ نوید داد و اظهار امیدواری کرد که کمیته امداد نیز در جذب این بودجه با برنامه ریزی شایسته اقدام بهتری انجام دهد.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها از مدیران کمیته امداد خواستار شد تا به هر شکل ممکن برای ثبت نام به مددجویان کمک کنند تا همه مددجویان امداد ثبت نام کنند.

در آغاز این دیدار نیز عبداله جلالی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم ضمن تشکر از آقای امیر آبادی در مورد حمایتهای جدی ایشان در تصویب بودجه های خاص محرومین و نیازمندان، خیز بلند کمیته امداد بویژه امداد قم را در تحقق شعار امسال در خصوص فرهنگ و اقتصاد از مهمترین اهداف کمیته امداد استان قم عنوان کرد.