دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با نماینده مردم قم

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با نماینده مردم قم

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، مهندس فرجی در این دیدار با ارائه گزارشی از  فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان، به تشریح برنامه های گازرسانی در سال جدید پرداخت.

وی در ادامه به روند گازرسانی به روستاهای باقی مانده اشاره کرد و تصریح نمود: در سال جاری اولویت این شرکت در اجرای پروژه های غیرفعال روستایی می باشد که به محض ابلاغ اعتبارات، مراحل اجرایی تکمیل  این پروژه ها آغاز و سپس مراحل مناقصه گذاری برای جذب پیمانکار پروژه های گازرسانی جدید به روستاها اقدام می شود.

امیرآبادی در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده این شرکت در خدمات رسانی به مردم اظهار داشت: با توجه به سرمای هوا در برخی روستاهای فاقد گاز طبیعی، ضمن تلاش جهت جذب اعتبارات لازم، تمام عزم خود را جهت گازرسانی به روستاهای سردتر در سال جاری که بر اساس منویات مقام معظم رهبری به نام “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامگذاری شده، جزم نمایید.

وی در ادامه خدمت به  روستائیان و قشر آسیب پذیر جامعه را عبادت دانسته و اظهار داشت: خدمات رسانی مطلوب در این خصوص موجب رونق روستاها و گام بلندی در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی می باشد.