امیرآبادی:اگر اسلام زنده است،به خاطر نام و زنده نگه داشتن یاد امام حسین(ع) است

امیرآبادی:اگر اسلام زنده است،به خاطر نام و زنده نگه داشتن یاد امام حسین(ع) است

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،با حضور احمد امیرآبادی فراهانی ۲۳ سومین مراسم گرامی داشت سرداران و ۴۹ شهید روستای نویس بخش خلجستان برگزار شد.
قرائت قرآن توسط یکی از قاریان ومداحی توسط یکی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و پرده‌خوانی با موضوع جهاد و شهادت و شهدای هشت سال دفاع مقدس و خاطره گویی توسط یکی از یادگاران آن دوره از جمله برنامه‌های این یادواره بود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامی داشت یاد شهدااز برگزار کردن این یادواره هاوزنده نگه داشتن یاد شهدارا تقدیروتشکر کرد.
وی گفت اگر اسلام زنده است ،به خاطرزنده گذاشتن نام و یاد امام حسین (ع)است که ما باید مسیر شهدا ادامه دهیم و اگر فراموش کنیم واز یاد ببریم از نظام اسلامی منحرف می شویم و باید دست کسانی که این یادواره ها را برگزار می کنند باید فشردوبوسید.
امیرابادی گفت:در خصوص آنچه ما از شهدا یاد گرفتیم دفاع از ولایت و تبعیت بی چون و چرا از رهبر عزیزمان دیگر خصوصیات مهم و بزرگ شهدا بود که امتحان خود رادر روزهای خوب وسخت دادند.
وی خاطرنشان کرد:اتفاقاتی که در عراق افتاد نقش مرجعیت و رهبری نقش تعیین کننده ای در سرنوشت عراق داشت.
وی به خصوصیات بارز شهیدان دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت:اخلاص،ترک نکردن نماز شب ،وهمه هستی خودرافدا کردن تا قیمت پیدا کنند و این و خیلی چیزهای که باعث شدند ویژه باشند و از دیگران بهترین.
امیرابادی ادامه داد ما باید بودجه های فرهنگی رو افزایش بدیم تابتوانیم در مقابل هجمه شدید تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و مستکبرین بیاستیم که دشمنان با این تهاجم سعی دارند راه شهدا از یاد ما و نسل های امروزی ببرند که با فیلم ها و برنامه های غیر اخلاقی کار خود را شروع کردند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و اصل نودم مجلس گفت :به۱۳ابان نزدیک می شویم که امریکا در راس ظالمین جهان است و تنها کشوری که در جهان مقابل استکبار ایستاده ایران است و ما باید این را بدانیم که دشمن در صدد لطمه زدن به نظام اسلامی است.
در پایان نیز با حضور نماینده مردم قم از چند خانواده شهید که در دوران دفاع مقدس از روستای نویس به جبهه‌ها اعزام شده بودند تجلیل و قدردانی شد.