امیر آبادی در گفتگو با قم فردا؛تبرئه ای برای سران فتنه وجود ندارد/تحریم های امروز ثمره زیاده خواهی آنهاست

امیر آبادی در گفتگو با قم فردا؛تبرئه ای برای سران فتنه وجود ندارد/تحریم های امروز ثمره زیاده خواهی آنهاست

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیر آبادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به اتفاقات سال ۸۸ اظهار داشت: فتنه گران با ایجاد اغتشاش، کشتن مردم بی گناه، غارت و آتش زدن اموال عمومی باعث شدند امنیت کشور با مشکلی جدی مواجه شود.
وی افزود: بعد از ایجاد فتنه و آشوب در کشور لطف نظام شامل حال سران فتنه شد و به حصر خانگی محکوم شدند که اگر این اشخاص به دادگاه می رفتند و محاکمه می شدند قطعا حکمی فراتر از حصر انتظار آنها را می کشید.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با کسانی که به قانون پایبند نبودند چه باید کرد، کاندیداها با یک قانونی وارد انتخابات شدند و باید تا آخرین لحظه پای این قانون می ماندند.
وی با اشاره به موضع دیکتاتوری سران فتنه تصریح کرد: برخی در داخل کشور سران فتنه را تبرئه می کنند، در صورتی که خسارتهای وارد شده بر نظام غیر قابل بخشش است و تبرئه ای وجود نخواهد داشت.
امیر آبادی ابراز داشت: تمامی تحریم ها و فشارهای دشمن از زمان فتنه ۸۸ شروع شد، زمانی که نظام می توانست با حضور بیش از ۸۰ درصدی مردم در صحنه ی بین المللی امتیاز بگیرد این آشوب ها سد راهی در رسیدن به اهداف نظام شد .
وی افزود: سران فتنه به صورت نظام چنگ انداختند و اجازه ندادند مسئولان نظام در صحنه بین المللی کار خود را پیش ببرند، بعد از این نیز دشمن با سوء استفاده از وضعیت داخلی کشور با کمال پر رویی حلقه تحریم ها را تنگ تر کرد.
نماینده مردم قم در بخش دیگری از سخنان خود سالروز حماسه ی ۹دی را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: با توجه به توهین های فتنه گران طی سال ۸۸ ازجمله پاره کردن عکس امام(ره) و همچنین آشوب های روز عاشورا باعث شد کاسه ی صبر مردم لبریز شده و حماسه تاریخی ۹ دی رقم خورد.
وی گفت:روز ۹دی مردم مانند سیل خروشانی بیرون آمدند و کار فتنه را برای همیشه پایان دادند از این رو ۹ دی نقطه ی عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.