امیرابادی خبر داد:سفر رئیس جمهور در آینده نزدیک به قم/تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیرساخت هاست

امیرابادی خبر داد:سفر رئیس جمهور در آینده نزدیک به قم/تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیرساخت هاست

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم ،احمد امیرآبادی فراهانی روز پنجشنبه ۱۱ دیماه به همراه طلایی رئیس جهاد کشاورزی و صالحی بنیاد مسکن و معاون آب و فاضلاب و فراهانی معاون راه روستایی که ایشان را همراهی می کردند با حضور در بخشداری سلفچگان به بررسی مشکلات این منطقه و روستاهای علی آباد و چاله گنبد پرداختند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به بخشدار جدید سلفچگان و تشکر از زحمات بخشدار قبلی بر کمک به بخشدار و منطقه سلفچگان و پیگیری مشکلات مردم این منطقه تاکید کرد.

وی عنوان کرد :قم با توجه به تک شهرستان بودن از نظر شاخص ها وضعیت خوبی ندارد و از نظر دستمزد و حقوق نیز۳۱ استان کشور می باشیم و در گذشته برای گرفتن بودجه، باید کلی پیگیری می شد تا موفق می شدیم برای استان بودجه بگیریم و آن نیز با توجه به عضو بودن بنده در کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق باعث می شد تا سهمی در تقسیم بودجه داشته باشیم و در جریان توزیع ان باشیم.
وی در ادامه گفت : در ایام بودجه،تقسیم بودجه مثل گوشت قربانی است و هر کسی سعی می کند برای حوزه انتخابیه خود بودجه بگیردوی تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیر ساخت هاست و به همین دلیل جلسات متعددی گذاشتیم که این اتفاق بیافتد که تغییر شاخص ها اتفاق افتاد ولی تک تک شهرستانی بودن در نیومدیم و تلاش نمایندگان است که با دستور رئیس جمهور این امر اتفاق میافتد.
وی همچینین از گرفتن سهمیه برای مهندسین ناظرکشاورزی که قبلا برای قم یک نفر سهمیه داده بودند و اقای طلایی به ما خبر داد و ما پیگیری کردیم و توانستیم از معاونت برنامه ریزی و نظارت دستور بگیریم و ردیف بودجه برای این در نظر گرفته اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر مسئولین با مردم رو راست باشند وبا صداقت مشکلات کشور را به مردم بگیم و مردم هم بیشتر درک می کنند، و هماهنگی بین شما و بنیاد مسکن یکی از راه حل های حل مشکلات روستاییان است و برای حل مشکل انان نیز شفاف سازی کردن نیز باعث می شود روستاییان نیز با مدیران همدل و همراه شوند.
در ادامه قدسی بخشدار سلفچگان ضمن گزارشی از مشکلات بخشداری خود و منطقه سلفچگان پرداخت و گفت این مشکلات باعث شده منطقه پیشرفت نکند و مهمترین مشکلات برشمرد که عبارتند از:آلودگی شهر صنعتی ،تخصیص نیافتن سهمی از گمرگ به خود منطقه ،استقرا نیافتن ادارات در شهر سلفچگان،بدهی سی ان جی و غیره..
نماینده مردم قم نیز قول پیگیری و حل مشکل دادو در ادامه سرکشی خود از بخشداری سلفچگان به روستای علی آباد و چاله گنبد نیزار رفت و در مساجد روستاها حضور یافت و روستاییان نیز تک به تک مشکلات خود را مطرح کردند و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از نزدیک در جریان مشکلات انان قرار گرفت و قول پیگیری و حل مشکلات انان داد.