امیرابادی خبر داد:سفر رئیس جمهور در آینده نزدیک به قم/تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیرساخت هاست

امیرابادی خبر داد:سفر رئیس جمهور در آینده نزدیک به قم/تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیرساخت هاست

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم ،احمد امیرآبادی فراهانی روز پنجشنبه ۱۱ دیماه به همراه طلایی رئیس جهاد کشاورزی و صالحی بنیاد مسکن و معاون آب و فاضلاب و فراهانی معاون راه روستایی که ایشان را همراهی می کردند با حضور در بخشداری سلفچگان به بررسی مشکلات این منطقه و روستاهای علی آباد و چاله گنبد پرداختند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به بخشدار جدید سلفچگان و تشکر از زحمات بخشدار قبلی بر کمک به بخشدار و منطقه سلفچگان و پیگیری مشکلات مردم این منطقه تاکید کرد.

وی عنوان کرد :قم با توجه به تک شهرستان بودن از نظر شاخص ها وضعیت خوبی ندارد و از نظر دستمزد و حقوق نیز۳۱ استان کشور می باشیم و در گذشته برای گرفتن بودجه، باید کلی پیگیری می شد تا موفق می شدیم برای استان بودجه بگیریم و آن نیز با توجه به عضو بودن بنده در کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق باعث می شد تا سهمی در تقسیم بودجه داشته باشیم و در جریان توزیع ان باشیم.
وی در ادامه گفت : در ایام بودجه،تقسیم بودجه مثل گوشت قربانی است و هر کسی سعی می کند برای حوزه انتخابیه خود بودجه بگیردوی تنها راه افزایش بودجه استان ،درست کردن زیر ساخت هاست و به همین دلیل جلسات متعددی گذاشتیم که این اتفاق بیافتد که تغییر شاخص ها اتفاق افتاد ولی تک تک شهرستانی بودن در نیومدیم و تلاش نمایندگان است که با دستور رئیس جمهور این امر اتفاق میافتد.
وی همچینین از گرفتن سهمیه برای مهندسین ناظرکشاورزی که قبلا برای قم یک نفر سهمیه داده بودند و اقای طلایی به ما خبر داد و ما پیگیری کردیم و توانستیم از معاونت برنامه ریزی و نظارت دستور بگیریم و ردیف بودجه برای این در نظر گرفته اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر مسئولین با مردم رو راست باشند وبا صداقت مشکلات کشور را به مردم بگیم و مردم هم بیشتر درک می کنند، و هماهنگی بین شما و بنیاد مسکن یکی از راه حل های حل مشکلات روستاییان است و برای حل مشکل انان نیز شفاف سازی کردن نیز باعث می شود روستاییان نیز با مدیران همدل و همراه شوند.
در ادامه قدسی بخشدار سلفچگان ضمن گزارشی از مشکلات بخشداری خود و منطقه سلفچگان پرداخت و گفت این مشکلات باعث شده منطقه پیشرفت نکند و مهمترین مشکلات برشمرد که عبارتند از:آلودگی شهر صنعتی ،تخصیص نیافتن سهمی از گمرگ به خود منطقه ،استقرا نیافتن ادارات در شهر سلفچگان،بدهی سی ان جی و غیره..
نماینده مردم قم نیز قول پیگیری و حل مشکل دادو در ادامه سرکشی خود از بخشداری سلفچگان به روستای علی آباد و چاله گنبد نیزار رفت و در مساجد روستاها حضور یافت و روستاییان نیز تک به تک مشکلات خود را مطرح کردند و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از نزدیک در جریان مشکلات انان قرار گرفت و قول پیگیری و حل مشکلات انان داد.