امیرآبادی فراهانی: عملکرد دولت و مجلس در زمینه فرهنگی قابل دفاع نیست

امیرآبادی فراهانی: عملکرد دولت و مجلس در زمینه فرهنگی قابل دفاع نیست

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای از مسئولین نمی‌دانند در جبهه موافقین فرهنگ ارزشی بایستند یا معارضان آن؛ حتی در مجلس هم تعدادی این گونه هستند.
احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با «نسیم»، با اشاره به این که مقام معظم رهبری در حکم اخیرشان به شورای عالی انقلاب فرهنگی بر جبهه بندی آشکار معارضان و هواداران فرهنگ ارزشی انقلاب اسلامی تاکید داشتند، اظهار داشت: تحقق اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی پیچیدگی خاص خودش را دارد، اما مسئولان هم در زمینه فرهنگ خوب کار نکردند.
وی تصریح کرد: بودجه فرهنگی کشور در کمترین سطح در نظر گرفته می شود، عملکرد دولت و مجلس شورای اسلامی در مسائل فرهنگی قابل دفاع نیست.
امیرآبادی فراهانی بیان داشت: شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گاهی سیاسی حرکت کرده و اصل فرهنگ را در اولویت قرار نداده است، مانند ورود این شورا به مسائل دانشگاه آزاد، یک مدت کار اصلی این شورا پرداختن به مسائل دانشگاه آزاد اسلامی بود.
وی تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی همانطور که رهبری فرمودند وظیفه دارد این خط کشی را مشخص کند، مهم تعیین و معرفی صریح معیارها هستند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: تکلیف نیروهای جبهه انقلاب اسلامی و موافقین ارزش های نظام اسلامی و معارضین آن روشن است، اما عده ای در این وسط بلاتکلیف مانده اند، حتی در مجلس شورای اسلامی هم عده ای بلا تکلیف هستند.