امیرآبادی:اصلاح‌طلبان بجای توجه به مشکلات مردم دنبال سیاسی‌کاری هستند/ دستگاه‌ها نسبت به فتنه‌گران حساس باشند

امیرآبادی:اصلاح‌طلبان بجای توجه به مشکلات مردم دنبال سیاسی‌کاری هستند/ دستگاه‌ها نسبت به فتنه‌گران حساس باشند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرآبادی اظهار داشت : برای همه مشخص و محرز است که خط قرمز مردم و نظام فتنه است، مسئله‌ای که بارها مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند و مردم با خلق حماسه ۹ دی جنین فتنه ۸۸ را سقط کردند.
به گزارش قم نا ، امیر آبادی ادامه داد: اصلاح طلبان باید توجه داشته باشند که اگر می‌خواهند حیات سیاسی خود را بازیابی کنند باید از ساختارشکنی و فتنه‌گری دست بردارند چراکه مردم به آنها اجازه حضور و کسب قدرت نمی‌دهند.
امیرآبادی همچنین با اشاره به روند رای اعتماد مجلس به وزیرعلوم، تصریح کرد:‌ قاطعیت نظام در برخورد با جریان فتنه به ویژه عملکرد نمایندگان مجلس در مواجهه با دولت درست بود چراکه فتنه خط قرمز مردم و مجلس و نظام است.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه همچنین با بیان اینکه نیاز امروز مردم حل مشکل بیکاری و مسائل معیشتی است، گفت:‌ جریان اصلاحات هیچ وقت به فکر حل مشکلات مردم نبوده و همانطور که خودشان هم تاکید دارند فقط دنبال سیاسی‌کاری هستند.
وی همچنین در ادامه به نتیجه پیوند جریان کارگزاران با اصلاحات اشاره کرد و گفت: اگر این اتفاق بیفتد یا شاهد فساد اقتصادی هستیم و یا اینکه محرومین در زیر چرخ توسعه له می‌شوند.
امیرآبادی در ادامه با بیان اینکه اصلاح طلبان با همایشی که برگزار کردند سعی داشتند تا مردگان سیاسی را احیا کنند، گفت: این جریان همیشه به دنبال ایجاد ناآرامی بوده تا از این طریق فرصتی برای نفس کشیدن پیدا کند.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه همچنین تصریح کرد: موضوع تامین بودجه چنین همایش‌هایی یکی از سوالاتی است که در ذهن مردم همیشه مطرح است و هیچ‌کدام از اعضای این جریانات تاکنون در این زمینه شفاف‌سازی نکرده‌اند.
وی افزود: بالاخره باید مشخص شود هزینه‌ سایت‌ها، و روزنامه‌هایی به مقدسات و ارکان نظام هتاکی می‌کنند از کجا تامین می‌شود چه مناصب قدرت و ثروتی در پشت این جریان هستند.
امیرآبادی در پایان با بیان اینکه توصیه ما همیشه هوشیاری و مراقبت درخصوص عملکرد فتنه‌گران بود، گفت:‌ دستگاه‌ها مربوطه باید هوشیار باشند تا خدایی ناکرده مردم و نظام از این ناحیه آسیب نبینند.