امیرآبادی :متاسفانه تا امروز هرچه قانون در موردایثارگران تصویب شده اکثرا” اجرا نشده است

امیرآبادی :متاسفانه تا امروز هرچه قانون در موردایثارگران تصویب شده اکثرا” اجرا نشده است

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرآبادی فراهانی” دبیر دوم کمیسیون تلفیق ، با اشاره به ابلاغیه قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران به دستگاه های دولتی از سوی رئیس جمهور اظهار داشت: اجرای این قانون می تواند بخشی از مشکلات معیشتی ایثارگران عزیز را که دین بزرگی بر گردن ما دارند را برطرف کند.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: آنچه که در مورد ایثارگران بر عهده حاکمیت است هنوز داده نشده است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درحاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای لایحه خدمات رسانی به ایثارگران اظهار داشت:ایثارگران حق زیادی را برگردن ملت ایران دارند اما تا امروز هرقانونی برای شان تصویب کردیم درست اجرا نشده است.
وی خاطرنشان کرد:متاسفانه به غلط به جامعه القاء شده است که به آنها رسیدگی می شود ، در حالی که خیلی از قوانین در مورد ایثارگران اجرایی نشده است.
عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش و تاثیر گذاری مجلس شورای اسلامی در تصویب و نظارت بر قوانین تاکید کرد: متاسفانه ما هنوز هم نتوانسته ایم حق و حقوق ایثارگران را بدهیم و آنچه که بالاخره بر عهده و به نوعی وظیفه حاکمیت بوده نتوانسته است بدهد.
وی جایگاه ارزشی ایثارگران در جامعه را متذکر شد و گفت: خانواده بزرگ ایثارگران آدم های بسیار شریف و دوستدار نظام ، انقلاب و مدافع ارزش ها هستند و با وجود ناملایمات هیچ چیزی نمی گویند چرا که محجوب و با حیا هستند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که مجلس شورای اسلامی چه کمکی می تواند به قشر ایثارگران بکند یادآور شد: مجلس باید هرچه در توان دارد برای آنها کار کند و متاسفانه تا امروز هرچه قانون در موردایثارگران تصویب شده اکثرا” اجرا نشده است ، اما متاسفانه به غلط به جامعه القاء شده است که نظام به این ها می رسد.