امیرآبادی خبر داد: سد کوچری تا پایان سال ابگیری می شود/تکمیل انتقال آب به قم بزودی

امیرآبادی خبر داد: سد کوچری تا پایان سال ابگیری می شود/تکمیل انتقال آب به قم بزودی

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم ، احمد امیرآبادی فراهانی پنجشنبه دوم بهمن ماه در بین نمازگزاران منطقه نیروگاه در مسجد امام حسن مجتبی (ع) حضور یافت و در بین نماز مغرب و عشا به ایراد سخنرانی پرداخت.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اتمام انتقال آب به قم کارهای خوبی صورت گرفته که نیاز به ۲۵ میلیارد تومان به اعتبار برای تملکی نیاز داشت که این اتفاق نیز افتاد و در مراحل پایانی تملک روستای نزدیک سد کوچری است و وزیر نیز قول داده تا پایان سال سد کوچری ابگیری شود.
امیرابادی در ادامه افزود: با ابگیر سد کوچری آب قم کاملا شیرین می شود و این قول را به ما دادند که تابستان سال ۹۴ اب قم به طور کامل شیرین می شود.
عضو هیت رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق مصوبه مجلس قرار بود راه‌آهن سطح شهر جمع‌آوری شود و پیشنهادهای لازم در این مورد ارائه شده تا با استفاده از سیکل ترکیبی مشکل راه‌آهن سطح شهر قم حل شود و در یکجا تجمیع و به مردم خدمت رسانی شود. .
امیرآبادی در ادامه گفت : فاضلاب کشی نیز در قم پیشرفت خوبی دارد و تا چند ماه دیگر منطقه نیروگاه تمام می شود و امیدواریم با همکاری مردم فاضلاب در کل شهر انجام شود و مشکلات ان به طور کامل حل شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و اصل نودم مجلس افزود : تنها راه حل مشکلات اقتصاد کشور ، اجرای اقتصاد مقاومتی است که منویات مقام معظم رهبری در این مورد کاملا مشخص است که ما مسئولین نیز از اسراف و همایش های که سودی ندارد در این وضعیت اقتصادی بپرهیزیم که نظر ولایت فقیه نیز همین است که هر وقت بی توجهی کردیم ضربه خوردیم.