امیرآبادی نماینده مردم قم به دیدارحضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید رفت

امیرآبادی نماینده مردم قم به دیدارحضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید رفت

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده قم، امیرابادی امروز (پنجشنبه۲۱ اسفندماه) باحضوردرمدرسه علمیه امام سجاد(ع) باحضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید دیدار نمودند.

پیش از ظهر امروز امیر آبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید که در دفتر معظم له برگزار شددیدار و گفتگو کرد،   امیر آبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در مورد بودجه سال۹۴ کل کشور و جایگاه شهر مقدس قم در بودجه ارائه داد.

امیر آبادی هم چنین در این دیدار گزارشی از روند بررسی و تصویب لایحه بودجه سال ۹۴ دولت و سهم استان قم در آن بیان کرد . وی در ادامه به دو برابر شدن اعتبار قم در ماده ۱۸۰ در بودجه سال ۹۴ و توجه ویژه به مباحث فرهنگی از جمله موارد مورد توجه در مجلس در تصویب لایحه بودجه بود که آقای امیر آبادی به آنها اشاره کرد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مورد آبگیری سد کوچری خاطرنشان کرد: آبگیری در سد صورت گرفته و فردا نیز بازدیدی به همراه حجت الاسلام آشتیانی و معاونان وزیر نیرو از این سد خواهیم داشت تا در جریان نحوه پیشرفت ابرسانی و ابگیری آن از نزدیک باشیم.

آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در دیدار امیر آبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی،به تبیین اهمیت خدمت به شهر مقدس قم و لزوم برنامه‌ریزی مسئولان کشور برای بهبود وضعیت قم پرداخت. وی خاطرنشان کرد: باید همه دست به دست هم دهیم تا کشور را آباد کرده و مشکلات را تا حد توان حل کنیم.

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با انتقاد از اوضاع معیشتی و کمبود امکانات رفاهی شهر مقدس قم خطاب به نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای سایر مسئولان کشور توضیح دهید که شهر مقدس قم شرایط ویژه‌ای دارد چرا که غیر از ورود میلیون‌ها زائر به شهر قم، این شهر مرکز بزرگترین حوزه علمیه جهان اسلام است و توجه ویژه به این شهر ضروری است.

و در پایان ایشان برای موفقیت نماینده قم دعا کردندو مطالبی را برای پیگیری تذکر دادند و خواستار پیگیری آن توسط نماینده مردم قم شدند.