امیرآبادی:تیم مذاکره کننده باید مورد حمایت مردم باشد

امیرآبادی:تیم مذاکره کننده باید مورد حمایت مردم باشد

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرآبادی فراهانی روز پنج شبنه در آیین معارفه مدیرکل جدید منابع طبیعی قم افزود: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده و ما هم به عنوان نمایندگان ملت مانند زمان های گذشته در کنار دولت هستیم و امیدواریم بتوانیم بیش از هر زمان دیگری به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: باید همان گونه که رهبر معظم انقلاب تکلیف کرده اند در دفاع از منابع طبیعی اجازه ندهید جنگل ها، مراتع و منابع ملی از بین برود.
امیرآبادی در ادامه گفت: استان قم به دلیل برخی شرایط در حال تبدیل شدن به کانون بحران است که از آن جمله می توان به ریزگردها، خشک شدن دریاچه نمک و دریاچه حوض سلطان اشاره کرد.
او با اشاره به وضعیت دریاچه ارومیه گفت: نباید بگذاریم این دو دریاچه نیز به سرنوشت دریاچه ارومیه دچار شود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه به جهت حرکت ریزگردها به سمت قم از شمال شرق و غرب اشاره کرد و گفت: پارک ثامن الائمه برای مقابله با ریزگردهایی که از شمال شرق به سمت قم می آید با تلاش و پیگیری های مهندس احمد عفتان و همکاران ایشان از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب در حال احداث است که نیاز به همکاری بیش تر دوستان در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، استانداری قم و مجلس دارد.