با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم؛یادواره شهدای روستای موجان برگزار شد

با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم؛یادواره شهدای روستای موجان برگزار شد

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،یادواره شهداری روستای موجان در بخش خلجستان ، عصر پنجشنبه ۲۶ شهریور با حضور احمد امیرآبادی فراهانی برگزار شد.
در این مراسم معنوی که لحظات عشق و ایثار روایت شد، امیرابادی نماینده مردم قم به مسایل منطقه ای و بین المللی پرداخت.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس باعث شد ما امروز در مقابل تمام دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم و با افتخار و عزت زندگی کنیم.
وی تصریح کرد: امروز اگر در دنیا شاهد به زانو درآمدن دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی هستیم به برکت دوران هشت سال دفاع مقدس است.
نماینده مردم قم درادامه افزود:بیانات مقام معظم رهبری در همه مسایل را نقشه راه همه نیروهای حزب اللهی دانست و برمقابه با تهاجم فرهنگی تاکید کرد.
او همچنین در این یادواره اظهار کرد: امروز ما هرچه داریم به دلیل رشادت‌ها، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنهاست و شهدا با ایثار جان خود آزادی و استقلال را به کشور هدیه دادند.
وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در آسایش و امنیت قرار دارد، افزود: امینت موجود در کشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.
این مراسم با برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی، تجلیل از خانواده معظم شهدا، خاطره‌گویی و مداحی توسط مداح اهل‌بیت (ع) همراه بود و در پایان از خانواده های شهدا روستای موجان بخش خلجستان تقدیر بعمل امد.