با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم؛یادواره شهدای روستای موجان برگزار شد

با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم؛یادواره شهدای روستای موجان برگزار شد

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،یادواره شهداری روستای موجان در بخش خلجستان ، عصر پنجشنبه ۲۶ شهریور با حضور احمد امیرآبادی فراهانی برگزار شد.
در این مراسم معنوی که لحظات عشق و ایثار روایت شد، امیرابادی نماینده مردم قم به مسایل منطقه ای و بین المللی پرداخت.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس باعث شد ما امروز در مقابل تمام دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم و با افتخار و عزت زندگی کنیم.
وی تصریح کرد: امروز اگر در دنیا شاهد به زانو درآمدن دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی هستیم به برکت دوران هشت سال دفاع مقدس است.
نماینده مردم قم درادامه افزود:بیانات مقام معظم رهبری در همه مسایل را نقشه راه همه نیروهای حزب اللهی دانست و برمقابه با تهاجم فرهنگی تاکید کرد.
او همچنین در این یادواره اظهار کرد: امروز ما هرچه داریم به دلیل رشادت‌ها، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنهاست و شهدا با ایثار جان خود آزادی و استقلال را به کشور هدیه دادند.
وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در آسایش و امنیت قرار دارد، افزود: امینت موجود در کشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.
این مراسم با برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی، تجلیل از خانواده معظم شهدا، خاطره‌گویی و مداحی توسط مداح اهل‌بیت (ع) همراه بود و در پایان از خانواده های شهدا روستای موجان بخش خلجستان تقدیر بعمل امد.