امیرآبادی : مراقب نفوذ دشمن در کشور بعد از برجام باشیم

امیرآبادی : مراقب نفوذ دشمن در کشور بعد از برجام باشیم

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،«احمد امیرآبادی فراهانی» در آیین تودیع و معارفه مدیرکل استاندارد استان قم تاکید کرد «تیم مذاکره کننده کشور در مساله برجام زحمات زیادی را متحمل شده است»
امیرآبادی فراهانی ابراز امیدواری کرد در مساله برجام، آنچه منافع ملت و کشور است، رقم بخورد.
وی گفت: گرچه کشور به تعامل با کشورهای دنیا نیاز دارد اما باید مراقب نفوذ فرهنگی و سیاسی آنها باشیم. ما نباید به دشمنان اعتماد کنیم.
امیرآبادی فراهانی در انتقاد از واردات کالاهای بی کیفیت به کشور بویژه پوشاک گفت: بسیاری از کالاهای بی کیفیت و بی ارزش به کشور وارد شد که تولیدکنندگان ما ضربه دیدند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سازمان ملی استاندارد نتوانست نقش خود را در این عرصه و در گمرک ها به خوبی انجام دهد یا در بازار به خوبی وارد شود. این سازمان باید در پساتحریم نقش بیشتر و موثرتری در این عرصه داشته باشد.
امیرآبادی فراهانی تاکید کرد بسیاری از تولیدکنندگان ما کالاهای به نسبت باکیفیت تر و البته با قیمت بالاتری نسبت به کالاهای مشابه خارجی تولید می کنند و گفت: نخریدن از تولیدکنندگان داخلی و روی آوردن به کالاهای بی کیفیت وارداتی، موجب ورشکستگی بسیاری از تولیدکنندگان شد.
وی برای گفته های خود نمونه ای آورد: قم در تولید کفش بسیار موفق بود و بازار چند کشور دنیا را در این عرصه در دست داشت اما اکنون وضعیت خوبی در این زمینه هم از لحاظ تولید و هم از لحاظ صادرات ندارد و بسیاری از کارگاه های تولید کفش تعطیل شده است.
امیرآبادی فراهانی تاکید کرد نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی هیچگونه دخالتی در عزل و نصب مدیران استان ندارند.
‘ما از هر شخصی که دولت درباره بکارگیری وی در دستگاه های استان تصمیم بگیرد، حمایت می کنیم و البته نظارت خود را نیز انجام می دهیم’.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت به مردم، دو خواسته نمایندگان مجلس از مدیران است.
در این آیین «منصور فرزانه» به عنوان مدیرکل جدید استاندارد قم، جایگزین «محمدرضا واعظی» شد.