امیرآبادی : ستون اصلی خیمه انقلاب اسلامی ولایت فقیه می باشد

امیرآبادی : ستون اصلی خیمه انقلاب اسلامی ولایت فقیه می باشد

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان قم و تعدادی ازاعضای نخبگان بسیجی با احمد امیرابادی فراهانی نماینده مردم قم درمجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که به مناسبت هفته ۱۳ ابان صورت گرفت در ابتدای دیدار تعدادی از اعضاء به ارائه نظرات خود پرداختند و برتوجه بیشتر به نخبگان بسیجی تاکیدکردند.
نماینده مردم قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز طی سخنانی با اشاره به حماسه جاوید و قهرمانانه دلاور مردانی که در عین کم سن و سال بودن، افتخارات بزرگی را برای نسل‌های آینده ایران اسلامی به یادگار گذاشتند،
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نفوذ دشمن را مهمترین خطر برشمردوگفت: تاثیرترین نقش شمادانش آموزان بسیجی امروز غلبه بر نفوذ دشمن و آگاه سازی جوانان می باشد.
DSC02290
وی بابیان اینکه اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگران است، افزود: خیل عظیمی از شهدای والامقام جنگ تحمیلی، دانش آموزانی هستند که با جان و دل در جبهه های حق علیه باطل به نبرد با متجاوزان پرداختند.
امیرابادی با اشاره به رشادت‌های شهدا و به ویژه شهدا دانش‌آموزی در پیروزی ملت ایران علیه دشمنان گفت: شهیدان ایران اسلامی با جان فشانی‌های خود توانستند توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و با خون خود سبب ساز پایندگی واعتلای ملت بزرگ ایران شوند.
وی در پایان گفت: ۳ استخر برای مناطق محروم شهر پردیسان ، نیروگاه و آذر و ۱۰ سالن ورزشی در شهر و روستاها پیش بینی شده و در حال اجرا می باشد.