با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم مورد بررسی قرار گرفت؛پروژه های در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مسائل حوزه سلامت

با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم مورد بررسی قرار گرفت؛پروژه های در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مسائل حوزه سلامت

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،صبح امروز جلسه هئیت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی با حضور امیرآبادی نماینده مردم قم برگزار و درمورد پروژه های در دست احداث این دانشگاه و دیگر مسائل حوزه سلامت بحث و تبادل نظر شد.
امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: پروژه های در دست احداث علوم پزشکی قم سنگ بنای زیر ساخت های حوزه سلامت استان است لذا بنده و دیگر نمایندگان مردم قم اهتمام ویژه ای در این مورد داریم و این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده و به صورت هفتگی و ماهانه امور مربوطه را پیگیری می نماییم.
نماینده مردم قم افزود: تمامی مسئولین در ارگان های مختلف خدمت گذاران مردم هستند و با این نگاه و درک متقابل از مشکلات هم با همدلی و همراهی بایستی مسائل موجود را حل وفصل نمایند چون در نهایت دود اختلافات و ناهماهنگی ها به چشم مردم خواهد رفت.
وی در پایان افزود: باید درفرصت های که پیش می آید همچون سفر مسئولین کشوری مانند رئیس جمهور به شهر قم از تمامی ظرفیت های موجود استان جهت پیشرفت استان استفاده گردد تا بتوانیم مردم قم را که شایسته بهترین ها هستند از خدمات شایسته بهره مند سازیم.
دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تشکر از حضور نماینده محترم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه سلامت قم شاهد حمایت های بی دریغ نمایندگان شهر قم بوده است به ویژه مهندس امیر آبادی که علاوه بر وقوف کامل بر مشکلات حوزه سلامت حمایت های خوبی نیز از دانشگاه علوم پزشکی قم داشته است.
دکتر ایرانی خواه با تاکید بر لزوم همکاری بین تمامی دستگاه ها جهت رفع مشکلات استان گفت: با توجه به اینکه با مساعدت دولت و خیرین محترم شاهد کم شدن مشکلات حوزه سلامت استان هستیم، بایستی متاسفانه به این نکته اشاره کنم که با وجود حساسیت حوزه سلامت که باعث شده است دولت آن را در الویت های خود قرار دهد، در سطح استان شاهد همراهی و همدلی برخی از مسئولین ارشد و میانی نیستیم.
در پایان جلسه دکتر اکرمی معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارائه گزارشی از پروژه های در دست اقدام و پروژه های عمرانی آینده دانشگاه به همراه درصد پیشرفت فیزیکی آنها، برخی از مشکلات موجود بر سر راه این پروژه ها را مطرح نمود.