امیرآبادی:من افتخار می‌کنم عضو جمعیت هلال احمر هستم /با اخلاص و اعتقاد کار کردن مهم‌ترین شاخصه شما جوانان است

امیرآبادی:من افتخار می‌کنم عضو جمعیت هلال احمر هستم /با اخلاص و اعتقاد کار کردن مهم‌ترین شاخصه شما جوانان است

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم ،به مناسبت شصت و هشتمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال جمعی از پرسنل و جوانان عضو جمعیت هلال احمر استان قم با احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

این دیدار که همزمان با سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر، تعدادی از پرسنل و منتخب جوانان عضو هلال احمر با حضور در دفتر کار امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار کردند.

بر اساس این گزارش، در آغاز این دیدار محمد مصباحی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر، ضمن ارائه گزارشی از آمار و ارقام فعالیت‌های جوانان هلال احمر در سال گذشته و رتبه‌های کسب شده توسط حوزه جوانان جمعیت هلال احمر، به تشریح اهم برنامه‌های انجام شده توسط جوانان عضو جمعیت هلال احمر قم در برنامه‌های کشوری پرداخت.
در ادامه امیرآبادی ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان جوانان، با اشاره به اینکه آنچه مشخص و مسلم است، آینده کشور در دست جوانان خواهد بود اظهار کرد: هر چه شما جوانان برای آینده، توسعه و تعالی و پیشرفت ایران تلاش کنید کار خوب و بسیار ثوابی است.

وی با بیان اینکه ما همواره باید مراقب حرکات دشمن باشیم تا در ما و اطرافیان ما نفوذ نکند تصریح کرد: این مراقبت به این دلیل است که، دشمن اکنون بیش از گذشته به دنبال نفوذ فرهنگی در جامعه ماست و قطعا این نفوذ یک شبه اتفاق نمی‌افتد و بر اساس فرآیندی که دشمن طراحی کرده صورت می‌گیرد و از نظر نتیجه حاصل از آن در جامعه هم، زمان بسیاری طول می‌کشد تا اثر این نفوذ فرهنگی از بین برود و اینجاست که وظیفه شما به عنوان جوان فعال اجتماعی در بحث حضور فرهنگی باید پر رنگ باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجربه دشمن در نفوذ فرهنگی در کشورهای همسایه ایران افزود: اکنون بهترین فضایی که سازمان جوانان هلال احمر می‌تواند در آن وارد شده به حفظ نظام اسلامی کمک کند کار در حوزه فرهنگی است.

وی با تاکید بر اهمیت ارتباط موثر جوانان با همسالان به آن‌ها توصیه کرد: در این راه تلاش کنید و قطعا کاری که شما انجام می‌دهید بی‌نتیجه نخواهد بود، سعی کنید در کانون‌ها با سایر جوانان ارتباط صمیمی برقرار کنید و شنونده خوبی برای صحبت‌های آن‌ها باشید. و اگر شما با این شنیدن اعضای جوان را جذب فعالیت‌های سازمان کنید می‌توانید با سازماندهی مناسب ان‌ها را به سمت راه درستی و خوبی هدایت نمایید.

امیرآبادی در ادامه ابراز کرد: این فضایی که شما در آن مشغول به فعالیت هستید برای رسیدن به سعادت و متعالی شدن جوانان مهیا شده است و بدانید شما وظیفه سنگینی به عهده دارید یک رفتار خوب شما در دانشگاه‌ها و کانون‌ها می‌تواند سایر جوانان را جذب کند و شما این توانایی را دارید.

نماینده مردم قم گفت: کار در هلال احمر یک کار جمعی است و با اخلاص و اعتقاد کار کردن مهم‌ترین شاخصه اعضای هلال احمر است و همین که انگیزه مادی برای خدمت وجود ندارد و همه با انگیزه‌های معنوی در این فعالیت‌ها حضور دارند خیلی ارزشمند است. و همه باید دست به دست هم بدهید تا در مسیر خدمت موفق باشیم.

وی با ابراز اینکه من افتخار می‌کنم عضو جمعیت هلال احمر هستم و مدتی هم به عنوان عضو هئیت مدیره در این مجموعه تلاش کردم برای هلال احمر موثر باشم ادامه داد: بخش جوانان هلال احمر قم باید بخش ویژه‌ای در سطح کشور باشد و همانطور که جوانان دوران جنگ، جنگ را اداره کردند شما هم توانایی اداره هلال احمر را دارید.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل و معاون امور جوانان و همکارانش در جمعیت هلال احمر قم گفت: با توجه به مشکلات اعتباری در کل کشور و گزارش فعالیت‌های جوانان، زحمات شما قابل تقدیر است. امید است همه ما عاقبت بخیر باشیم و بتوانیم راه شهدا را ادامه بدهیم.

گفتنی است، در پایان این دیدار از تعدادی از جوانان عضو هلال احمر به عنوان جوان بر‌تر، با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.