امیرآبادی از پیگیری مشکلات مدیران انجمن کنترل کیفیت در صحن مجلس شورای اسلامی خبر داد

امیرآبادی از پیگیری مشکلات مدیران انجمن کنترل کیفیت در صحن مجلس شورای اسلامی خبر داد

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، روحانی مدیر عامل و بعضی ازاعضای انجمن کنترل کیفیت استان قم با امیرابادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
DSC03035
این دیدار که به منظور بررسی دغدغه های مدیران کنترل کیفیت و حل مشکلات صورت گرفته بود در ابتدای دیدار مدیرعامل انجمن کنترل کیفیت استان گزارش مختصری از فعالیت این انجمن ارائه دادند و نداشتن متولی در کنترل کیفیت را از مهمترین مشکلات خود برشمردند و بر ایجاد سازمان نظام مهندسی تاکید کردند.
مدیرعامل انجمن کنترل کیفیت افزود:یکی از مشکلاتی که ما با آن در گریبانیم نداشتن متولی است که وقتی از کارفرما مدیر کنترل کیفیت دستمزد خود را می گیرد چگونه می تواند کنترل خوبی داشته البته مدیران کنترل کیفیت کار و نظارت اخلاقی و حرفه ای را هیچ موقع فدای مادیات نکرده اند ولی می توان باایجاد متولی که جزء اساسی ترین نیاز های مدیران کنترل کیفیت می باشد باعث رشد نخبگان در این حوزه باشد.
امیرآبادی:با توجه به اینکه مدیران کنترل کیفیت ناظر بر رعایت استانداردهای مربوطه ، ایمنی واحدهای تولیدی و پروژه ای هستند ، باید به نحو مطلوب به وظایف قانونی خود عمل کنند و کنترل خود را دقیق و منسجم بعمل آورند.
امیرآبادی نماینده مردم قم در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای همه همکاران انجمن کنترل کیفیت استان بر پیگیری مسائل و مشکلات مطروحه در صحن مجلس شورای اسلامی قول پیگیری دادند .