پیام تبریک نماینده مردم شریف قم امیرآبادی فراهانی به مناسبت آغاز هفته وحدت

پیام تبریک نماینده مردم شریف قم امیرآبادی فراهانی به مناسبت آغاز هفته وحدت

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرابادی فراهانی با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)  و هفته وحدت را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

امروز دشمنان اسلام با ترویج اسلام هراسی در جهان و ایجاد اختلاف میان مسلمانان شیعه و سنی، سعی در به انزوا کشاندن دین اسلام وتفکر ناب محمدی را دارند و بدون شک مسلمانان تنها با تقویت و تحکیم وحدت و تأکید بر اشتراکات بین مذاهب خود می توانند بااین نقشه شوم دشمنان مقابله کنند.
هفته وحدت که مزین به نام رحمه للعالمین، پیامبراکرم، حضرت محمدمصطفی (ص) است نیز فرصت مناسبی برای تجلی این وحدت دشمن شکن است.

اینجانب فرا رسیدن ولادت خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمه للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت وسعادت کلّ بشر حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده پیشوای راستین صالحین و صدیقین حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) را به همه امت اسلامی بویژه مردم شریف استان قم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.