امیرآبادی:مردم برای حفظ و تداوم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کنند

امیرآبادی:مردم برای حفظ و تداوم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کنند

Print Friendly

احمد امیرآبادی در گفتگو با خبرنگار قم فردا، با اشاره به حساسیت‌های این روزهای کشور اظهار داشت: ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال‌های گذشته به علت انتخابات و پیروزی‌های جبهه مقاومت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مردم باید امسال حضور پرشورتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشند.

وی تأثیر حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در انتخابات را پررنگ دانست و افزود: مقدمه حضور حداکثری مردم در انتخابات ۷ اسفندماه در ۲۲ بهمن است و مردم در کنار دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن مقدمات حضور پرشور در انتخابات اسفندماه را در ۲۲ بهمن به وجود و زمینه سازی می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، یکی دیگر از ویژگی‌های ۲۲ بهمن امسال را حمایت و قدردانی از جبهه مقاومت ذکر کرد و ابراز داشت: امروز به حمدالله شاهد پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه‌های مقاومت در سوریه و عراق هستیم و مردم برای شکر گذاری این پیروزی‌ها و قدردانی از فرزندان خودشان و رزمندگان اسلام باید در این راهپیمایی حضوری چشمگیر داشته باشند.

وی تصریح کرد: جبهه مقاومت در منطقه امید و توجهشان به مردم ایران و قم است و هرچقدر مردم در راهپیمایی پرشورتر و حماسی‌تر ظاهر شوند قطعاً در افزایش روحیه ملت‌های منطقه مؤثر خواهد بود.

امیرآبادی ادامه داد: مردم قم همیشه سرآمد و الگو بوده‌اند و از پیشتازان انقلاب به‌حساب می‌آیند، مردم قم در حقیقت صاحبان اصلی این انقلاب هستند و باید برای حفظ و تداوم انقلاب و حمایت از نیروهای مقاومت امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کنند.