حجت‌الاسلام ذوالنور و امیرآبادی نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) باحضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کردند.

حجت‌الاسلام ذوالنور و امیرآبادی نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) باحضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کردند.

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی و احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار کردند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در این دیدار گفت: باهمه فشارها و تخریب‌های دشمن امروز کشور ایران یکی از قطب‌های جهان و منطقه است که این موضوع به برکت انقلاب اسلامی است.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت و جایگاه شهر قم گفت: شهر مقدس قم از مشکلاتی برخوردار است که نمایندگان این شهر باید با همکاری و همدلی در راستای رفع مشکلات این شهر فعالیت کنند.

امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی افزود: بحث تورم،تولید و اشتغال از مسائل مهم در جامعه است، باید همه مسئولین دست به دست هم دهند تا به دولت کمک کنند تا مشکلات جامعه از بین برود.

وی افزود: وظیفه تمام نمایندگان این است که مجلس دچار افراط و تفریط نشود و باید به وظیفه خود در حفظ و حراست از انقلاب و ارکان آن عمل کنند.

امیرآبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: نتایج انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی نشان گر رأی آوردن بیشتر نمایندگان اصولگرا است که در این زمینه اصلاح طلبان و اصولگریان در راستای رفع مشکلات مردم فعالیت کنندو تنها هدفشان رفع مشکلات مردم باشد.

حجت‌الاسلام ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: شهر مقدس قم دارای ارزش و اهمیت بالایی دارد و در این زمینه باید نسبت به دغدغه‌های دینی این شهر توجه ویژه ای داشت، با توجه به توسعه فضای مجازی دشمن در راستای گمراهی نسل جوان برنامه ریزی می‌کند که در این زمینه باید با اقدامات ویژه نسل جوان را حفظ کنیم.

حجت‌الاسلام ذوالنور و امیرآبادی همچنین پیش از ظهر امروز باحضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کردند.