امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس:تخصیص بودجه مناسب در سال جدید به طرح تحول نظام سلامت

امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس:تخصیص بودجه مناسب در سال جدید به طرح تحول نظام سلامت

Print Friendly

احمد امیرآبادی امروز در دیدار با رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم، طی سخنانی با اشاره به جایگاه دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: این دانشگاه زحمات و خدمات گسترده ای را به همشهریان ارائه می دهد که از زحمات همه شما قدردانی می شود.
وی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت گفت: در این زمینه کارهای خوبی شده اما در کل کشور نزدیک به ۷ هزار میلیارد تومان بدهی وجود دارد و نگرانیم که تمامی زحمات وزیر بهداشت زیر سئوال برود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: البته در کمیسیون مجلس، بودجه خوبی را امسال در این زمینه تخصیص دادیم که امیدواریم مشکلات برطرف شود.
امیرآبادی به تلاش های دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره کرد و گفت: برخی می خواهند که هیئت رئیسه دانشگاه را به حاشیه ببرند که باید مراقب باشید و اجازه ندهید که این اتفاق رقم بخورد.
وی گفت: تمامی تلاش ما باید این باشد که مشکلات مردم برطرف شود و باید همه مدیران و دستگاه های دولتی در این زمینه گام بردارند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از دانشگاه علوم پزشکی قم این است که فضای آینده بهداشت و درمان بر روی کاغذ آورده و به ما تحویل داده شود تا بدانیم که چه باید بکنیم و چه انتظاراتی از ما دارید.
امیرآبادی تصریح کرد: همچنین باید سرانه تخت های بیمارستانی مشخص شود و بدانیم که تا سال ۱۴۰۱ باید به چه جایگاهی برسیم.
وی با اشاره به وضعیت بهداشت گفت: در این زمینه نیز باید انتظارات بیان شود تا بتوانیم خدمات گسترده ای را ارائه و در خدمت مردم و به ویژه روستائیان باشیم.