منتخب اول مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار بادکتر سقائیان نژاد مطرح کرد:مشکلات مالی شهرداری قم با پیگیری مستمر از طریق مسئولین مرتفع می شود

منتخب اول مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار بادکتر سقائیان نژاد مطرح کرد:مشکلات مالی شهرداری قم با پیگیری مستمر از طریق مسئولین مرتفع می شود

Print Friendly

دکترسقائیان‌نژاد شهردار قم به همراه جمعی از مدیران شهری پیش از ظهر امروز با احمد امیرآبادی فراهانی منتخب اول مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

احمد امیرآبادی طی سخنانی با بیان اینکه نزدیک به ۴۳۰ میلیارد تومان از محل پرداخت درون دولت به شهرداری‌ها طبق توافق انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ، برای شهر قم اختصاص داده شده است، گفت: مشکلات مالی شهرداری قم باید با پیگیری مستمر از طریق مسئولین مرتفع شود لذا باید تیمی در شهرداری قم تشکیل شود تا فرآیند وصول اعتبارات را دنبال کند.

وی با تاکید بر اینکه حاشیه شهر قم باید مورد توجه مسئولان شهری قرار گیرد، عنوان کرد: هر چند در بودجه جدید ارقام مشخصی برای شهر قم در نظر گرفته می‌شود اما مدیران استانی بودجه محور و پیگیر تخصیص اعتبارات نیستند.

2

در ابتدای این دیدار دکتر سقائیان‌نژاد از افزایش سرانه فضای سبز در شهر قم یاد کرد و با اشاره به تدوین برنامه ۱۴۱۴ با کمک مسئولان مختلف استانی، ائمه جمعه و مراجع تقلید گفت: شهرداری قم توانسته به آرامش مناسبی برسد و اکنون می‌تواند از ظرفیت‌های قم با همدلی و همیاری دیگر مسئولان استانی بهره‌برداری مطلوب‌تری انجام دهد.

وی با بیان اینکه رفع ۵۰۰ میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری قم در سال جاری برنامه‌ریزی شده است، مطرح کرد: احداث شهرک سلامت گام مناسبی در حوزه سلامت و بهداشت قم است اما در احداث این شهرک باید به حقوق شهر نیز توجه شود.