به پیشنهاد احمد امیرآبادی و تصویب نمایندگان؛دولت موظف به ثبت‌ نام افراد جامانده از فهرست یارانه‌ بگیران در سال ۹۵شد

به پیشنهاد احمد امیرآبادی و تصویب نمایندگان؛دولت موظف به ثبت‌ نام افراد جامانده از فهرست یارانه‌ بگیران در سال ۹۵شد

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (سه‌شنبه ۲۴ فروردین) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور، با الحاق یک بند به پیشنهاد امیرآبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه به‌ تبصره ۱۴ این لایحه با ۱۲۳ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۱۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۳ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

درجلسه علنی نوبت صبح بررسی لایحه بودجه پس از تصویب تبصره مربوط به هدفمندی یارانه ها بندی به پیشنهاد احمد امیرآبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی به این تبصره الحاق شد که بر اساس آن دولت موظف است پس از تصویب این قانون نسبت به ثبت نام افرادی که موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نگردیده اند، اقدام و پس از ثبت نام نسبت به پرداخت یارانه اقدام نمایند. ثبت نام در فرمانداری ها انجام می شود.

براساس بخش درآمدی بند الحاقی به تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور؛ دولت موظف است پس از تصویب این قانون نسبت به ثبت‌نام افرادی که موفق به ثبت‌نام برای دریافت یارانه نشده‌اند، اقدام و پس از ثبت‌نام نسبت به پرداخت یارانه آنان اقدام کند. ثبت‌نام در فرمانداری‌ها انجام می‌شود.