احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم شریف استان قم با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم را تبریک گفت

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم شریف استان قم با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم را تبریک گفت

Print Friendly

احمد امیرآبادی فراهانی با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم را تبریک گفت

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم اردیبهشت ماه، سالگرد شهادت استاد ارزشمند و والا مقام شهید دکتر مرتضی مطهری، اندیشمند برجسته جهان اسلام و از معماران بنای فکری نظام اسلامی است که به نام روز معلم نام‌گذاری گردیده، و فرصت مناسبی برای تجلیل و تکریم از خدمات تلاشگران عرصه‌ی تعلیم و تربیت است.
روز معلم یادآور شکوه و عظمت فرهیختگانی است که در پرتو شمع وجود خود، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته و به تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم همت گماشته اند. ایران امروز ما بیش از هر زمانی نیازمند ارتقا و توسعه است، پس لزوم تربیت انسان های کارآمد و توانمند، رسالت معلمان این برهه را دو چندان نموده است، چرا که معلمان بنای عظیم آینده‏ جامعه را پی می ریزند و آینده سازان را برای تحقق چشم اندازهای آینده می پرورانند.
بی شک معلمان وارثان انبیای بزرگ بشریت اند و واسطه ای برای هدایت، پرورش و تعلیم انسان به سوی آموزه های خداوندی و چه زیبا بزرگ معمار انقلاب اسلامی(ره) فرمودند: “معلمی شغل انبیاست”.
لذا بر خود فرض می دانم ضمن گرامیداشت این ایام و تبریک روز معلم به همه معلمان سختکوش، که صادقانه در سنگرهای تعلیم و تربیت در سراسر ایران عزیزمان به خصوص استان قم، مشق عاشقی می کنند؛ امیدوارم که به مدد لطف خداوند متعال و همت همه معلمان صبور در سالی که از سوی مقام معظم رهبری “اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ” نامیده شده است، شاهد تلاش هر چه بیشتر معلمان، دانشجویان عزیز، نونهالان و دانش آموزان در جهت تحقق این امر باشیم.
و من الله توفیق

 

احمد امیرآبادی فراهانی
نماینده مردم شریف استان قم