بیانیه نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

بیانیه نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

Print Friendly

امیرآبادی فراهانی با صدور بیانیه ای فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.
متن بیانیه نماینده مردم شریف استان قم بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
کارگران از ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه ها هستند (امام خمینی ره)
کارگران در دین مبین اسلام از جایگاه بس ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی که حضرت رسول اکرم (ص) بر دستان کارگر بوسه زد و فرمودند: « این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد.
*کارگر* واژه مقدس و ارزشمند قاموس بشری به ویژه فرهنگ دینی و ملی ماست که مصادیق آن سرمایه‌های گران قدری هستند که به وجودشان در عرصه تولید و صنعت کشور می‌بالیم و روز آنان را که از پیش تازان توسعه و پیشرفت به شمار می‌روند
امروز جوانان این مرز و بوم در عرصه های مختلف کار و سازندگی، افتخارات عظیم و ارزشمندی را خلق کرده اند که بی شک بخش وسیعی از آن، مرهون کوشش و تلاش، قناعت و هوشمندی کارگران متعهد این مرز و بوم است.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شده، کارگران دلسوز و متعهد همچون گذشته با تکیه بر خلاقیت و مبانی اعتقاد اسلامی و صبوری پیشه کردن در راستای تحقق این شعار که بر افزایش و رونق تولید داخلی استوار است گام بردارند تا در سایه تلاش و هم افزایی دیگر متخصصان و فعالان بخش تولید و اقتصاد شاهد رونق فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندان این مرز و بوم باشیم.
در ادامه این پیام تصریح شده است: نکوداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی، فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا به تأسی از پیامبر اعظم (ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم.
بدین وسیله ضمن تقدیر از کارگران متعهد و پرتلاش ایران بویژه استان قم،این روز خجسته را به یکایک آنان تبریک عرض نموده، توفیق و سلامتی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

احمد امیرآبادی فراهانی

نماینده مردم شریف استان قم