احمد امیرآبادی با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه،روز جانباز و پاسدار را گرامی داشت.

احمد امیرآبادی با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه،روز جانباز و پاسدار را گرامی داشت.

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرآبادی فراهانی در پیامی فرار رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) را به مردم شریف استان قم و جانبازان عزیز تبریک گفت.

متن پیام نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

روز جانباز تجلی گرراستین ایثارگری­ها، مجاهدت­ها و از خودگذشتگی­های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا وسید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیرومرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند.

بی شک رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی در دوران ارزشمند دفاع مقدس، در راه صیانت از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران فراموش شدنی نیست و تلاش و پیشرفت مستمر امروز آنان نیز در عرصه‌های گوناگون علمی، فرهنگی و نظامی که موجب آسایش و امنیت پایدار میهن عزیز اسلامیان شده،  شایسته تقدیر و تجلیل است.

این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد(ع)هستند،که سالها مقاومت وپایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتندو پیام آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

اینجانب روز پاسدار و جانباز را به همه برادران پاسدارو جانباز گرانقدر به ویژه بسیجیان و پرسنل زحمتکش سپاه استان قم تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام ، در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، با بهره گیری از اندیشه بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

احمد امیرآبادی فراهانی

نماینده مردم شریف استان قم