پیام تبریک نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

پیام تبریک نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم،احمد امیرآبادی فراهانی با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار  را گرامی داشت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

سوم شعبان، روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای     متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه ای درخشان و پرافتخار در عرصه­های مختلف  تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا  می کند.

بی‌شک امروز آزادگی و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای مکتبی و مومن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که با سرمشق‌گیری از فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) و بهره‌مندی از تجربیات سازنده جنگ تحمیلی، فتح این مسیر را همچون سال‌های مقدس جنگ تحمیلی هموار کردند.

روز میلاد حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار،این دلیرمردان روزگار واسوه های ایثار، سلام بر شما مالک اشترها و ابوذرهای زمان که مصداق حرّیت          اباعبدالله ­اید.

اینجانب ضمن پاسداشت همه سلحشوری ها و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور،ایام خجسته شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، فرماندهی کل قوا، مردم شریف و متدین استان قم ، غیورمردان جانباز وپاسداران همیشه پیروز لشکرامام علی بن ابی طالب (ع) ، و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی را از خداوند منان خواهانم. و من الله توفیق

 

احمد امیرآبادی فراهانی

نماینده مردم شریف استان قم