امیرآبادی خبر داد:تأکید لاریجانی بر تشکیل فراکسیون فراگیر در مجلس دهم/ پیش‌بینی تشکیل فراکسیون با ۱۸۰ نماینده

امیرآبادی خبر داد:تأکید لاریجانی بر تشکیل فراکسیون فراگیر در مجلس دهم/ پیش‌بینی تشکیل فراکسیون با ۱۸۰ نماینده

Print Friendly

نماینده اصولگرای مجلس دهم شورای اسلامی از برگزاری جلسات متعدد مستقلین و اصولگرایان مجلس دهم با رئیس مجلس خبر داد و گفت: آقای لاریجانی بر تشکیل فراکسیون فراگیر در مجلس دهم تأکید دارد.

احمد امیرآبادی عضو فراکسیون فراگیر مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های اصولگرایان مجلس دهم، گفت: در روز شنبه گذشته، اکثریت خوبی در جلسه حضور یافتند، مقدمات کار را داریم آماده می‌کنیم، در بحث هیئت رئیسه و شورای مرکزی کارهایی را انجام می‌دهیم که بتواند تأثیرگذاری لازم را داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه آقای لاریجانی نظر فراکسیون فراگیر برای ریاست مجلس دهم است، درباره احتمالات ریاست فراکسیون فراگیر در مجلس دهم، افزود: این طور نیست که شخصی خودش را برای ریاست فراکسیون فراگیر در مجلس دهم مطرح کرده باشد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان، تصریح کرد: فراکسیون فراگیری متشکل از همه اصولگرایان و مستقلین تشکیل شده و ما به موضع واحدی در رابطه با پیگیری منویات رهبر انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی و حل مشکلات مردم رسیده‌ایم.

امیرآبادی با بیان “پیش‌بینی می‌کنیم فراکسیون فراگیر با عضویت ۱۷۰ تا ۱۸۰ تن از نمایندگان تشکیل شود، اظهار داشت: اصولگرایان و مستقلین تاکنون دیدارهای متعددی را با آقای لاریجانی داشته‌اند و هماهنگی‌های لازم را با وی برای تشکیل فراکسیون فراگیر انجام داده‌اند و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون جلسات مختلفی با آقای لاریجانی مبنی بر تشکیل فراکسیون فراگیر در مجلس دهم داشته‌ایم و همه اعضا نیز در اینکه باید یک فراکسیون فراگیری تشکیل شود، تأکید دارند و آقای لاریجانی هم بر تشکیل فراکسیون فراگیر در مجلس دهم تأکید دارد.