امیرآبادی فراهانی:تجمع حامیان لاریجانی عصر جمعه در سالن مشروطه مجلس/ نامزد نواب رئیس مجلس نمی شوم

امیرآبادی فراهانی:تجمع حامیان لاریجانی عصر جمعه در سالن مشروطه مجلس/ نامزد نواب رئیس مجلس نمی شوم

Print Friendly, PDF & Email

نماینده مردم قم در خانه ملت، گفت: عصر جمعه نمایندگانی که می خواهند به آقای علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس رأی دهند ساعت ۱۷ در سالن مشروطه تجمع خواهند کرد.

احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص جلسات فراکسیون فراگیر، گفت: عصر جمعه نمایندگانی که می خواهند به آقای علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس رأی دهند ساعت ۱۷ در سالن مشروطه تجمع خواهند کرد.

 وی با بیان این مطلب که تجمع فردای حامیان لاریجانی در قالب فراکسیون نیست، ادامه داد: جلسه رسمی فراکسیون فراگیر بعد از انتخاب هیئت رئیسه مجلس برگزار خواهد شد و فعلا افرادی که علاقمند هستند در مجلس دهم لاریجانی رئیس مجلس باشد در سالن مشروطه دور هم جمع خواهند شد.

 امیرآبادی به جلسه عصر روز شنبه فراکسیون فراگیر اشاره کرد و ادامه داد: در این جلسه نواب و دبیران و نظار هیئت رئیسه انتخاب می شوند و در روز یکشنبه به عنوان نامزدهای فراکسیون فراگیر به دیگر نمایندگان معرفی خواهند شد.

 امیرآبادی با تأکید بر این که آقای لاریجانی نامزد ریاست مجلس فراکسیون فراگیر خواهد بود، گفت: همه اعضا بر نامزدی لاریجانی تأکید دارند و در روز یکشنبه رای گیری اعضای هیئت رئیسه اعضا بصورت فراکسیون به نامزدهای معرفی شده رأی خواهند داد.

 نماینده مردم قم در خانه ملت اظهار داشت: من خودم قصدی برای نامزدی نواب هیئت رئیسه مجلس ندارم اما برای بخش هایی از هیئت رئیسه مشورت هایی را انجام می دهیم.

 وی در خصوص انتخاب اعضای هیئت رئیسه فراکسیون فراگیر گفت: اعضای هیئت رئیسه فراگیر بعد از انتخاب اعضای هیئت رئیسه مجلس با تشکیل جلسه ای انتخاب خواهند شد.