نماینده قم در مجلس: سازمان تامین اجتماعی خواستگاهی برای رسیدن به عدالت اجتماعی است.

نماینده قم در مجلس: سازمان تامین اجتماعی خواستگاهی برای رسیدن به عدالت اجتماعی است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف قم، احمد امیرآبادی فراهانی صبح امروز در حاشیه بازدید از تأمین اجتماعی استان، در نشست شورای اداری تامین اجتماعی حضور یافت.

وی در این نشست در سخنانی با تاکید بر این که ٧٠ درصد جمعیت استان قم زیر پوشش تامین اجتماعی هستند افزود:تقویت سازمان تامین اجتماعی ضروری است و بهره وری بیشتر این سازمان،مطالبه عمومی جامعه است.
وی در ادامه گفت:مجلس وضعیت سازمان تامین اجتماعی را رصد می کند و باید تکلیف بدهی دولت به این سازمان به طور جدی بررسی و اقدام مناسب صورت پذیرد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:سازمان تامین اجتماعی برای کارگران است و مجلس اجازه هیچ گونه دخل و تصرف در اموال سازمان را به کسی نخواهد داد.
امیر آبادی به اقدامات صورت گرفته در دوره جدید مدیریتی در سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت:دکتر نوربخش با اتخاذ تدابیر لازم توانسته تحولات مثبتی در سازمان بوجود بیاورد و از این رهگذر کاهش مشکلات کارفرمایان،بیمه شدگان و مستمری بگیران کاملا محسوس است.
نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی می تواند گام های خوبی در راستای کاهش مشکلات کارفرمایان و واحدهای تولیدی بردارد و انتظار نمایندگان مردم از این سازمان هم کمک به سرپاماندن چرخ تولید در جامعه می باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم نیز در این نشست حرکت تامین اجتماعی استان در سال ٩۵ را در جهت تحقق هرچه بیشتر دولت الکترونیک دانست و گفت:با پیگیری و اجرای مطلوب طرح های ارائه خدمات الکترونیک خواهیم توانست تا پایان امسال ٧٠ درصد مراجعه حضوری به شعب تامین اجتماعی قم را کاهش دهیم.
سید مجتبی موسوی افزود:عزم مجموعه تامین اجتماعی استان بر ارائه بهترین خدمت در کوتاهترین زمان ممکن به بیمه شدگان است.