نماینده مردم قم در مجلس: مردم از روند اجرای پروژه ۱۵ خرداد ناراضی هستند

نماینده مردم قم در مجلس: مردم از روند اجرای پروژه ۱۵ خرداد ناراضی هستند

Print Friendly

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی روند فعالیت و مشکلات پروژه تقاطع ۱۵ خرداد که در دفتر این نماینده برگزار شد، اظهار داشت: از زمانی که قرارگاه سازندگی قائم در عرصه سازندگی فعال شد بسیار خوشحال شدیم که این قرارگاه می‌تواند کمک یار دولت در امور سازندگی و آبادانی کشور باشد.

وی به ویژگی‌های شهر قم در وجود قومیت‌های مختلف اشاره کرد و گفت: وجود مراجع عظام تقلید، مرکزیت کشور، دسترسی آسان به مسئولین کشوری و استانی و وجود قومیت‌های گوناگون در این شهر بر ویژگی‌های قم افزوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح‌های شهری به علت جامعیت فراوان باید در اسرع وقت آغاز و با سرعت به اتمام برسد و در برخی موارد منجر به تعویض شهرداران و پاسخگویی مسئولین می‌شود چرا که تأخیر در اجرای پروژه‌ها صدای مردم را در می‌آورد.

وی با بیان اینکه تقاطع ۱۵ خرداد از جمله پروژه‌های شهری است که تأخیر و تعلل در آن باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است، بیان کرد: در این تقاطع به علت مرکزیت در شهر، تردد بالا و وجود مردمی اصیل و با دسترسی بالا به مسئولین کشوری باعث شده مشکلات آن خیلی سریع منتقل شود و یکی از موارد اعتراض مردمی و مراجعات همین پروژه می‌باشد.

امیرآبادی این پروژه را برای نمایندگان شهر مهم دانست و گفت: پروژه‌های شهری کلاً برای نمایندگان مهم است ولی این پروژه به علت در چشم بودن و مرکزیت شهر از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است که باید هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طولانی شدن این پروژه سبب نارضایتی مردم منطقه شده که باید با همکاری دو جانبه شهرداری و قرارگاه قائم زودتر مورد بهره‌برداری قرار گیرد تا گره‌ی از مشکلات ترافیکی استان باز کند.