بیانیه احمد امیرآبادی فراهانی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

بیانیه احمد امیرآبادی فراهانی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف استان قم، احمد امیرآبادی فراهانی با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی همگان را به حضوری قدرتمند در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خواند.
متن بیانیه به این شرح است :

حضرت امام خمینی(ره) با اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سال ۱۳۵۸ به عنوان روز جهانی قدس که یکی از مهمترین میراث به جا مانده از بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران است و نقطه عطفی در رهبری حکیمانه آن پیر فرزانه در جهان اسلام می‌باشد که مبارزه با رژیم منحوس اشغالگر قدس را به نمادی از وحدت و انسجام اسلامی و ظلم ستیزی علیه غده سرطانی جهان تبدیل نمود.

همانگونه که در فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مشاهده می‌کنیم “روز قدس پشتوانه‌ی امنیت کشور ما هم هست”؛ روز قدس فقط اختصاص به قدس ندارد، بلکه روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز همبستگی جهانی علیه استبداد است و رژیم اشغالگر قدس باید بداند که آزادی قدس شریف و تلاش برای نابودی قطعی اسرائیل اولویت اول جهان اسلام است. روز جهانی قدس ، روز فریاد همه مسلمانان و آزادگان جهان است.

ضمن حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین آدینه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت نموده و همچنین از امت شهیدپرور و همیشه در صحنه استان قم دعوت به مشارکت فعال در راهپیمایی و مراسم روز قدس نموده تا با حضور قدرتمند و با مشت‌های گره کرده شعار “مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل” سر داده تا فریاد آنها لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازد.
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم شریف استان قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی