امیرآبادی فراهانی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:  اولین جلسه کمیته برون رفت از مشکلات اقتصادی امروز  برگزار می شود

امیرآبادی فراهانی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: اولین جلسه کمیته برون رفت از مشکلات اقتصادی امروز برگزار می شود

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیئت رئیسه مجلس از تشکیل اولین جلسه کمیته برون رفت از مشکلات اقتصادی طی ظهر امروز با حضور نمایندگان مجلس و دولت خبر داد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تشکیل کمیته ای برای برون رفت از مشکلات اقتصادی گفت: امروز ظهر اولین جلسه این کمیته با حضور نمایندگان دولت و مجلس در خانه ملت برگزار می شود.

وی ادامه داد: نهاوندیان معاون رئیس جمهور، پورمحمدی معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه، باقری معاون وزیر اقتصاد و تقوی نژاد مسئول مالیاتی از سوی دولت در این نشست حضور می یابند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: بنده، وکیلی و عباسی از هیئت رئیسه، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی، تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حجت الاسلام حسین زاده بحرینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه، فولادگر رئیس فراکسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴، عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن، حسنوند رئیس کمیسیون انرژی، کیخواه رئیس کمیسیون کشاورزی، عارف رئیس فراکسیون امید، حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش ها و کارشناسان مرکز پژوهش ها از طرف خانه ملت در جلسه این کمیته حضور دارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: تلاش داریم در این جلسه به جمع بندی برسیم که اگر دولت لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه کند، ما هم کمک می کنیم تا تصویب شود اما در غیر این صورت نمایندگان طرح دو فوریتی تدوین می کنند.

امیرآبادی فراهانی بیان کرد: هدف از تشکیل این کمیته کمک به دولت برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و حل مشکلات مردم است.

انتهای پیام/