امیرآبادی در همایش امامزاده سید معصوم(ع): ما از نزدیک در جریان کاستی های مردم هستیم/دولت با حمایت مجلس مشکلات مردم را حل کند

امیرآبادی در همایش امامزاده سید معصوم(ع): ما از نزدیک در جریان کاستی های مردم هستیم/دولت با حمایت مجلس مشکلات مردم را حل کند

Print Friendly, PDF & Email

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در بین مردم حضور داریم و از نزدیک در جریان کمبودها و کاستی ها هستیم ولی بدانید این سختی ها در طول تاریخ بارها برای مسلمین و معصومین به وجود آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی به نقل از قم پرس، احمد امیرآبادی فراهانی شب جمعه (۲۸ تیر ماه) در همایش تکریم و بزرگداشت امامزاده سید معصوم(ع) که در این مکان مقدس برگزار شد، اظهار کرد: در ایام بسیار مبارکی قرار داریم و این یک افتخار برای مردم قم است که در جوار حرم حضرت معصومه(س) حضور داریم.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در ماه های اخیر بیان کرد: دشمنان نظام تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا این نظام را ناکارآمد نشان بدهند.

امیرآبادی فراهانی افزود: ما در بین مردم حضور داریم و از نزدیک در جریان کمبودها و کاستی ها هستیم ولی بدانید این سختی ها در طول تاریخ بارها برای مسلمین و معصومین به وجود آمده است.

وی ادامه داد: همه این سختی ها برای دفاع از دین، اسلام، قرآن و انسانیت بوده است و ما امروز این مکتب را دنبال می کنیم و در کنار مظلومین عالم قرار داریم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید راه را انتخاب کنیم اما این را هم باید بدانید که بخشی از مشکلات از تحریم ها و عوامل بیرونی است و بخش مهم دیگر به داخل کشور برمی گردد.

وی اظهار کرد: امروز شاهد حضور برخی مسئولان عافیت طلب و جیره خوار هستیم که خیانت می کنند و دنبال پرکردن جیب اطرافیان خودشان هستند اما باید با این افراد مبارزه کنیم .

امیرآبادی فراهانی تصریح کرد: باید جلوی فرصت طلب ها بایستیم و مجاهدت کنیم به طوری که همیشه آماده شهادت باشیم، ما شهدای زیاد دادیم و بهترین جوان های خودمان را تقدیم این نظام و انقلاب کردیم.

وی به اهمیت استقلال کشور اشاره کرد و گفت: وظیفه همه ما است که اجازه ندهیم سفرای غربی برای این کشور تعیین تکلیف کنند، مکتب اهل بیت مبارزه با فساد است و این مهم باید در کشور اجرایی شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلاپی با بیان این که دشمن در داخل کشور نفوذی دارد، بیان کرد: مجلس و دولت باید مراقبت کنند و مردم هم باید در انتخاب های خودشان دقت کنند و اجازه ندهند هر کسی وارد مجلس شود.

امیرآبادی ادامه داد: این انقلاب بیش از ۳۰۰ هزار شهید داده و ارزان به دست نیامده است، اگر امروز جوان نیروگاهی در سوریه نجنگد باید در قم با داعش مبارزه کنیم.

وی افزود: دولت با حمایت های مجلس مشکلات مردم را حل کند، امروز ما در منطقه دست برتر را داریم و دولت باید از این مهم استفاده کند.

نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اثبات شده و باید قدر این مهم را بدانیم.

وی افزود: دولت با پشتیبانی مردم باید این قدرت را در درون کشور و در مبارزه با فساد نیز نشان دهد.

امیرآبادی فراهانی اظهار کرد: ما باید شب و روز نداشته باشیم و با وحدت در مسیر رهبری حرکت کنیم تا در برابر آمریکا و ایادی آن ها ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/