در نشست امیرآبادی فراهانی با مسئولان آموزش و پرورش و بیمه استان قم؛  مشکلات فرهنگیان شاغل و بازنشسته بررسی و چاره اندیشی شد

در نشست امیرآبادی فراهانی با مسئولان آموزش و پرورش و بیمه استان قم؛ مشکلات فرهنگیان شاغل و بازنشسته بررسی و چاره اندیشی شد

Print Friendly, PDF & Email

مشکلات فرهنگیان شاغل و بازنشسته با حضور امیرآبادی فراهانی و مسئولان آموزش و پرورش و بیمه استان قم بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، جلسه بررسی مشکلات فرهنگیان شاغل و بازنشسته با حضور امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم، مقدمی معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم و دادخواه مدیرکل تأمین اجتماعی استان قم امروز (شنبه ۶ مرداد ماه) در محل دفتر این نماینده برگزار شد.

در این نشست در خصوص کسورات و معوقات وام های تسویه نشده بازنشستگان عضو در صندوق های نواحی، مابه التفاوت عدم پرداخت حق بیمه فرهنگیان حق التدریس و جرایم عدم پرداخت حق بیمه بحث و بررسی انجام شد.

امیرآبادی فراهانی پس از استماع توضیحات معاونت پشتیبانی و مدیر کل تأمین اجتماعی به جمع بندی ذیل اشاره کردند.

در خصوص موضوع اول مقرر شد افرادی که تأخیر و یا عدم پرداخت داشته اند با توجه به لیست ارائه شده اداره کل آموزش و پرورش، مبالغ عدم پرداختی از حقوق بازنشستگان کسر شود.

درباره موضوع دوم هم مقرر گردید، آموزش و پرورش استان قم موارد و مشکلات موجود را به صورت مکتوب به امیرآبادی فراهانی ارائه کند تا این نماینده از طریق معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان بازنشستگی کشور موارد را پیگیری کند.

همچنین در خصوص پرداخت اصل و جرایم معوقه بیمه، اداره کل آموزش و پرورش ضمن انتفاع از قانون بخشودگی جرایم، اصل حق بیمه معوقه را تقسیط کند.

انتهای پیام/