امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با آنا: دیده‌بان شفافیت و عدالت گفتار مسئولان در «کمپین فرزندم کجاست؟» را راستی‌آزمایی می‌کند

امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با آنا: دیده‌بان شفافیت و عدالت گفتار مسئولان در «کمپین فرزندم کجاست؟» را راستی‌آزمایی می‌کند

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: اطلاعاتی که مدیران در کمپین فرزندم کجاست درباره فرزندشان ارائه می‌کنند نیازمند راستی‌آزمایی است.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره کمپین «فرزندم کجاست؟» و پاسخ برخی مسئولان به این سؤال اظهار کرد: اطلاعاتی که مدیران درباره فرزندشان ارائه می‌کنند باید راستی‌آزمایی شود و این کار به‌زودی در دیده‌بان شفافیت صورت می‌پذیرد.

وی از همه مسئولان تقاضا کرد در این کمپین شرکت کرده و به سؤال «فرزندم کجاست؟» پاسخ دهند و تصریح کرد: در نظر داریم با استفاده از اطلاعات مردم و مواردی که خودمان در اختیار داریم، گفتار مسئولان را نسبت به آنچه درباره فرزندانشان در فضای مجازی می‌گویند، راستی آزمایی کنیم.

عضو هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت تأکید کرد: مردم باید بدانند که اینگونه سخنان چقدر صحت دارد؛ چون آنچه تاکنون از این اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد اکثر فرزندان مسئولان بیکار هستند و باید فکری برایشان کرد!

امیرآبادی با اشاره به نوشته‌های برخی مسئولان شرکت‌کننده در کمپین فرزندم کجاست؟ گفت: برخی عنوان می‌کنند که فرزندم در بخش خصوصی مشغول کار است، اما مشخص نمی‌کنند این بخش خصوصی کجاست چقدر با این آقازاده ارتباط دارد؟ و چرا فرزندان مردم نمی‌توانند در این بخش‌های خصوصی کار کنند!

وی با تأکید بر اینکه همچنین باید برای مردم به صورت شفاف مشخص شود این آقازاده‌ها چگونه پذیرفته شده‌اند و در این بخش خصوصی چه می‌کنند و نقش پدران مسئول‌شان در جذب این فرزندان چه بوده، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید در این موضوع مؤثر باشند و از مسئولان مطالبه کنند که اگر اعلام می‌کند فرزندم در بخش خصوصی فعالیت می‌کند، آن بخش خصوصی کجاست؟ و چه قراردادهایی با دولت دارد؟ آقازادگی چقدر در این قراردادها مؤثر بوده است؟

امیرآبادی تصریح کرد: به‌طور یقین این موضوع را در دیده‌بان شفافیت و عدالت پیگیری و نتیجه آن را به مردم اعلام خواهیم کرد.

به گزارش آنا، کمپین فرزندم کجاست چندی است در فضای مجازی شکل گرفته و برخی مسئولان هم به آن پاسخ داده‌اند.

انتهای پیام/