طی مراسمی با حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام؛   امیرآبادی فراهانی خادم حرم کریمه اهل بیت(س) شد

طی مراسمی با حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام؛ امیرآبادی فراهانی خادم حرم کریمه اهل بیت(س) شد

Print Friendly, PDF & Email

احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، طی مراسمی با حضور آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، خادم افتخاری حرم بانوی کرامت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، طی مراسمی در ظهر روز گذشته در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی حکم خادمی تشرفی خود را از دستان آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، در حکم خادمی وی آمده است: جناب مستطاب آقای احمد امیرآبادی، خدمت به ساحت بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، حسنه فاخری در صحیفه اعمال آن معزز به حساب آمده و نشان درخشان و تابناک ولایت مداری است. لذا جنابعالی به شرف خادمی این آستان مقدس مشرف و مفتخر گردیده و از این تاریخ به نشان فاخر خادم تشرفی این بارگاه نورانی مزین می شوید.

در ادامه این حکم که به امضای آیت الله سعیدی است، آورده شده: امید است با اتکال به خداوند متعال در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در نشر و تبلیغ معارف قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) موفق باشید.

انتهای پیام/