امیرآبادی فراهانی مطرح کرد؛  تشکیل ۴ کمیته در فراکسیون ولایی برای بررسی وزرای پیشنهادی دولت/نظر مثبت نمایندگان ولایی به برنامه‌ها و پاسخ‌های شفاف شریعتمداری

امیرآبادی فراهانی مطرح کرد؛ تشکیل ۴ کمیته در فراکسیون ولایی برای بررسی وزرای پیشنهادی دولت/نظر مثبت نمایندگان ولایی به برنامه‌ها و پاسخ‌های شفاف شریعتمداری

Print Friendly, PDF & Email

عضو مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار در کمیته مربوطه در عصر امروز خبر داد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بررسی وزرای پیشنهادی دولت در این فراکسیون گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی برای بررسی وزرای پیشنهادی دولت چهار کمیته تشکیل داد.

وی تصریح کرد: در کمیته بررسی شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنده به همراه محمد دهقان، امیرحسین قاضی زاده هاشمی، مصری، بهمنی و داریوش اسماعیلی حضور داریم و امروز عصر از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ جلسه ای با حضور شریعتمداری برگزار کردیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: موارد بسیاری در حوزه صنعت و معدن و همچنین مسائل اتفاق افتاده در این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و شریعتمداری هم پاسخ‌های روشنی به این سوالات داد.

امیرآبادی فراهانی تاکید کرد: شریعتمداری همچنین در این نشست برنامه های خود را در حوزه وزارت کار درباره کارگران، بازنشستگان، هدفمندی یارانه ها، رسیدگی به اقشار محروم ارائه کرد.

وی ادامه داد: پاسخ ها و اظهارات شریعتمداری بسیاری از ابهامات را رفع کرد بر این اساس جمع‌بندی این کمیته نسبت به وی مثبت شد.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: قرار است این کمیته فردا در مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی گزارش خود را ارائه کند و در نهایت این مجمع نظر نهایی خود را درباره شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه می کند.

انتهای پیام/