امیرآبادی فراهانی مطرح کرد: احتمال بررسی خارج از نوبت طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس

امیرآبادی فراهانی مطرح کرد: احتمال بررسی خارج از نوبت طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی به طرح افزایش تعداد نمایندگان رسیدگی کرده و تهیه گزارش این طرح در حال آماده سازی برای ارائه به مجلس است و نمایندگان درخواست بررسی خارج از نوبت این طرح را داده‌اند که البته طرح‌های دیگری نیز در اولویت هستند.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اینکه گفته می‌شود نمایندگان خواستار بررسی خارج از نوبت طرح افزایش تعداد نمایندگان شده‌اند، اظهار داشت: کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی به طرح افزایش تعداد نمایندگان رسیدگی کرده و تهیه گزارش این طرح در حال آماده سازی برای ارائه به مجلس است.

درخواست ۵۰ نماینده سبب بررسی خارج از نوبت طرح‌ها می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این گزارش باید به هیات رئیسه مجلس ارائه شود، سپس نمایندگان می‌توانند با ۵۰ امضا اولویت داشتن این طرح برای بررسی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی را خواستار شوند.

اولویت‌های دیگری نیز برای بررسی خارج از نوبت وجود دارد

وی با بیان اینکه طرح‌های دیگری نیز در اولویت هستند تا خارج از نوبت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرند، افزود: موضوع صندوق فروش برای دریافت مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار است تا خارج از نوبت بررسی شود.

درخواست استیضاح وزیر کشور به هیات رئیسه ارائه شد

امیرآبادی فراهانی با اشاره به استیضاح وزیر کشور، ادامه داد: استیضاح وزیر کشور به آقای یوسف نژاد تحویل داده شده و به کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی رفته است.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلایم گفت: مسئول استیضاح در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی آقای یوسف‌نژاد است و ایشان خبر از تحویل این استیضاح را داده است./

پایان پیام