امیرآبادی فراهانی:  راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست/ مسئولان در حل مشکلات معیشتی ملت تجدیدنظر کنند/ پیام حضور پرشور مردم برای مسئولان و دشمنان نظام

امیرآبادی فراهانی: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست/ مسئولان در حل مشکلات معیشتی ملت تجدیدنظر کنند/ پیام حضور پرشور مردم برای مسئولان و دشمنان نظام

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: حضور پرشور و بی‌نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال چند پیام مهم برای مسئولان کشورمان و همچنین دشمنان نظام در بر داشت.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در گفتگو باخبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به حضور گسترده و بی‌سابقه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سالهای گذشته بسیار چشمگیر بود، من حداقل هر سال از نزدیک شاهد راهپیمایی مردم قم هستم و به هیچ عنوان نمی‌توان راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با سال‌های قبل مقایسه کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: حضور پرشور اقشار مختلف با سلایق متفاوت در این روز موجب وجد ما شده و چند پیام هم برای مسئولان در بر داشت.

وی افزود: مردم با این حضور به احمق‌های درجه یک دنیا مانند ترامپ، جان بولتون، پمپئو و … اعلام کردند که شما هیچ غلطی نمی‌توانید انجام دهید زیرا ما انقلاب و نظام خود را دوست داریم و هرچه بیشتر شما دشمنی و توطئه انجام دهید، ما هم بیشتر از نظام دفاع می‌کنیم.

امیرآبادی فراهانی اظهار کرد: مردم همچنین با حضور پرشور خود به مسئولان اعلام کردند هرچه شما کارشکنی کنید و فشار اقتصادی را زیاد کنید، درست است که شاید در انتخابمان اشتباه کنیم اما پای این نظام و انقلاب هستیم.

وی تصریح کرد: معتقدم این حضور بیانگر آن است که مسئولان باید در مسیری که در پیش گرفته‌اند که متاسفانه بیشتر به دنبال ارتباط با خارجی‌ها هستند، تغییر موضع و فکر دهند و به سمت استفاده از ظرفیت مردم پیش روند و در مقابل دشمنان این ملت بایستند.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: اگر در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم، قطعاً آنها عقب‌نشینی خواهند کرد، امروز مردم با حضور خود نشان دادند که در ۴۰ سال گذشته درست عمل و فکر کرده‌اند و از این پس هم با وجود تمام مشکلات، پای نظام خود خواهند ایستاد‌‌.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مردم علیرغم وجود تمام مشکلات اقتصادی به ویژه در این چند روز اخیر که شاهد صف‌های طولانی برای خرید گوشت و مرغ بودیم و موجب ناراحتی آنها شده، باز هم در صحنه حضور پیدا کردند لذا مسئولان باید در تصمیمات خود تجدیدنظر کنند.

وی تاکید کرد: این رفتار با مردم درست نیست و مسئولان باید در نحوه حل مشکلات معیشتی مردم تجدیدنظر کرده و از ظرفیت جوانان و داخلی استفاده کنند، شأن این ملت نیست که اینگونه در صف‌های طویل گوشت و مرغ بایستند.

امیرآبادی فراهانی اظهار کرد: این مشکلات با وجود تحریم‌ها و دشمنی‌ها قابل حل است و از فردا مسئولان باید با تدبیری درست برای حل این مشکلات تلاش کنند زیرا اکنون جنگ واقعی بین فقیر و غنی است و آنها باید به سمت محرومان و مردم بیایند و با همدلی و برنامه‌ریزی مشکلات معیشتی آنها را حل کنند.

انتهای پیام/