امیرآبادی فراهانی در گفتگو با آنا: مطهری به جای نمایندگی یک جناح خاص، مشکلات مردم را پیگیری کند

امیرآبادی فراهانی در گفتگو با آنا: مطهری به جای نمایندگی یک جناح خاص، مشکلات مردم را پیگیری کند

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: علی مطهری به جای نمایندگی یک جناح خاص، مشکلات اساسی مردم را در مجلس پیگیری کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم قم، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، در واکنش به مطالب عنوان شده توسط علی مطهری مبنی بر اینکه موسوی، کروبی و احمدی‌نژاد به‌ عنوان مطلع در دادگاه محمدرضا خاتمی حاضر شوند و به قول وی، رئیس قوه قضائیه خط قرمز مصنوعی درباره انتخابات ۸۸ و محصورین را بشکند، اظهار کرد: آقای مطهری قبل از اینکه به این حواشی بپردازد، باید پاسخگوی حمایت‌های بی‌شائبه خود از دولت باشد که چنین وضعیت اسفباری را در کشور به‌وجود آورده است.

وی افزود: مشکلات کنونی حاصل عملکرد چند ساله‌ای است که اینها تصمیم‌گیران کشور بودند و بهتر است مطهری درباره مشکلات معیشتی و بیکاری جوانان سخن بگوید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این حاشیه‌ها با هدف انحراف افکار عمومی از واقعیت‌های کشور و پاسخگو نبودن آقایان در فراکسیون امید مجلس و قوه مجریه صورت می‌گیرد.

امیرآبادی با تأکید براینکه چنین گفته‌هایی فقط حاشیه‌پردازی است و هیچ مشکلی از مردم حل نمی‌کند گفت: گرفتاری مردم چیز دیگری است و اگر مطهری واقعاً مردم را نمایندگی می‌کند و نماینده گروه و جناح نیست باید مشکلات اساسی مردم را در مجلس پیگیری کند و از دولتی که ساخته و پرداخته خودشان است بخواهد مشکل توزیع نامناسب کالا در کشور را حل کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طرح چنین موضوعاتی فقط در جامعه تفرقه و تنش ایجاد کرده و مردم را نگران‌تر می‌کند و حاصل دیگری ندارد.

انتهای پیام/