امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با آنا: دست آمریکا برای هر اقدامی علیه ایران خالی است

امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با آنا: دست آمریکا برای هر اقدامی علیه ایران خالی است

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها با تحریم‌های اخیر نشان دادند دستشان برای هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران خالی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم قم، احمد امیرآبادی‌فراهانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به تحریم‌های جدید ترامپ علیه برخی شخصیت‌های کشورمان اظهار کرد: آمریکایی‌ها با تحریم‌های اخیر نشان دادند دستشان برای هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران خالی است و دیگر راه‌ حلی برای فشار بر ملت ایران ندارند.

وی با بیان اینکه ترامپ هرچه ظرفیت داشت علیه ملت ایران روی میز گذاشت، گفت: اینکه نام وزیر امور خارجه کشوری را در لیست تحریم قرار دهند کاری است که با هیچ منشور و قوانینی در نظام بین‌الملل نمی‌خواند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقام‌های آمریکایی وقاحت را به جایی رساند‌ه‌اند که مقام معظم رهبری را که ساده‌زیست‌ترین مقام کشور و مورد احترام همه اقشار ملت است در لیست تحریم‌های پوشالی و غیرقانونی خود قرار می‌دهند و این اوج حماقت آنان را می‌رسانند و اینکه برخی تصمیم‌ها را در مورد ملتی می‌گیرند که هیچ اطلاعاتی درباره آن ندارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: این رفتارها استیصال سیاست‌گذاران آمریکایی را نشان‌ می‌دهد و اینکه تحریم‌ها در دولت آمریکا به آخر خط رسیده و در حالت کماست.

انتهای پیام/