امیر‌آبادی‌فراهانی در گفتگو با آنا: ناآرامی در عراق برای تحت شعاع قرار دادن راهپیمایی میلیونی اربعین است

امیر‌آبادی‌فراهانی در گفتگو با آنا: ناآرامی در عراق برای تحت شعاع قرار دادن راهپیمایی میلیونی اربعین است

Print Friendly, PDF & Email

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد اربعین با اشاره به این‌که ناآرامی در عراق برای تحت شعاع قرار دادن راهپیمایی میلیونی اربعین است، گفت: عاشقان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) قطعاً اجازه هیچ تعللی در پیاده‌روی را نمی‌دهند.

احمد امیرآبادی‌فراهانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره اهمیت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن کنگره بزرگ اربعین، اظهار کرد: این روزها برخی کشورهایی که نمی‌توانند شاهد وحدت مسلمانان در حرکت خودجوش پیاده‌روی اربعین باشند، ناآرامی‌ها در عراق را بهانه‌ای برای تحت‌تأثیر قرار دادن آن قرار داده‌اند.

وی افزود: شیعیان و عاشقان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) با توجه به روحیه انقلابی و دینی قطعاً به این شانتاژها وقعی نمی‌گذارند و با حضور پرشور در این پیاده‌روی توطئه دشمنان را خنثی می‌کنند.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد اربعین گفت: مسئولان دو کشور موظفند زمینه را به لحاظ امنیتی و اجتماعی برای حضور هرچه باشکوه‌تر مردم فراهم کنند، چرا که گمان نمی‌کنم هیچ روندی سبب شود مردم از حضور در راهپیمایی اربعین کوتاه بیایند و یا اجازه دهند تعللی در آن ایجاد شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم می‌دانند زیارت امام حسین(ع) همواره با سختی و مشکلات همراه بوده است، بنابراین ضمن این‌که پیام‌های ستاد اربعین را جدی می‌گیرند با هوشیاری خود از هرگونه سوءاستفاده در این زمینه هم ممانعت خواهند کرد.

انتهای پیام/