امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با فارس: ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت حرف اول و آخر را در انتخابات اسفند خواهد زد

امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با فارس: ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت حرف اول و آخر را در انتخابات اسفند خواهد زد

Print Friendly, PDF & Email

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه نامزدهایی که همواره خود را در معرض مبارزه با فساد قرار داده‌اند قطعا در انتخابات حرفی برای گفتن خواهند داشت، گفت:‌ ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت حرف اول و آخر را در اسفند ۹۸ خواهد زد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت:‌ در انتخابات آنهایی که با شفافیت به میدان آمده‌اند و در تمامی امورات خود (زندگی، کار، عملکرد، اموال) شفاف بوده‌اند و با فساد مبارزه همیشگی کرده‌اند قطعاً با اقبال عمومی مواجه خواهند شد.

وی افزود:‌ نامزدهایی که در طول زندگی خود همواره خود را در معرض مبارزه با فساد قرار داده‌اند، می‌توانند در انتخابات حرفی برای گفتن داشته باشند اما افرادی که در ایام انتخابات به یکباره یادشان می‌افتد که باید در این زمینه کارنامه‌ای را از خود به یادگار داشته باشند برای مردم خوشایند نیست.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه گاهی اوقات برخی طرح‌ها در مجلس ۱۷۰ امضا دارد که در نهایت فقط ۵۰ یا ۶۰ نفر به آن رأی می‌دهند که به هیچ وجه مورد قبول و پذیرش ما نیست چرا که در راستای ظاهرسازی و نفاق است.

امیرآبادی گفت: نباید در بحث مبارزه با فساد به دنبال عوام‌فریبی باشیم لذا باید تلاش کنیم در تمامی امورات زندگی خود با فساد مقابله کرده و شفافیت را سرلوحه کارهای خود بدانیم.

وی افزود: آنهایی که در طول سالیان گذشته با فساد مبارزه کرده و دادگاه رفته و هزینه داده‌اند در انتخابات آینده با اقبال عمومی بیشتری مواجه خواهند شد. نباید افرادی که ادای مبارزه با فساد را درمی‌آورند ضد فساد بدانیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت از جمله مسائلی است که می‌تواند در انتخابات آینده تأثیرگذار بوده و با اقبال عمومی از سوی مردم مواجه شده و از نامزدهای انتخابات در این زمینه سؤال شود.

انتهای پیام/